Double Ekran Taktıktan Sonra Gizli Menüye Giremiyorum

Berko35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracımı yeni aldım aranıza yeni katıldım arkadaşlar hepinize merhaba. Aracımı aldıktan sonra kendi teypini söktürüp double teyp takdirdim fakat şimdi de gizli menüye giremiyorum yol bilgisayarinin saatini ayarliyamiyorum hararet göstergesi vs buralara giremiyorum bu konuyu nasıl çözebilirim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aracımı yeni aldım aranıza yeni katıldım arkadaşlar hepinize merhaba. Aracımı aldıktan sonra kendi teypini söktürüp double teyp takdirdim fakat şimdi de gizli menüye giremiyorum yol bilgisayarinin saatini ayarliyamiyorum hararet göstergesi vs buralara giremiyorum bu konuyu nasıl çözebilirim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkür ederim
Bu konuyu malsef çözemez siniz orj. Teyp lazım onun dışında olmaz ve bu ekranlı tüplerde şimdi gizli menüye girilenler diye satılıyor aldığınız yere sorun girebilen modelse olur

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Araç gizli menüsüne eskiden nereden giriyordunuz direksiyon kumandasındansa yırtarsınız bunun için özel aparatlar var direksiyon kumanda aparatı temin edip tekrar her özelliğini kullanabilirsiniz.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Araç gizli menüsüne eskiden nereden giriyordunuz direksiyon kumandasındansa yırtarsınız bunun için özel aparatlar var direksiyon kumanda aparatı temin edip tekrar her özelliğini kullanabilirsiniz.
Astra h de sadece teyp ten giriyor

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Bir fotoğrafı varsa yardımcı olmaya çalışalım