Direksiyon kılıfı hakkında

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynısından ben de yaptım kenarlarındaki teyerlerinden çapraz olarak diktiğinde orijinal gibi görünüyor fakat deri gibi değil. bunun yerine gerçek deri malzeme kullansanız daha iyi olurdu. daha önceki konularda vardı.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ürüne benimde niyetim var... Ben döşemeciye deri yaptırmak istediğimde 120 TL ye mal olacağını söyledi.
Böyle bir ürün alıcam internette uygulama videoları var. İyi ve sabırlı bir dikim ile 1,5 - 2 saat sürüyormuş

jackburaks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar baakalım şuan hala tedarik aşamasında.bir arkadaşıma söyledim oda almış 4 saat sürmüş yapması umarım benim o kadar sürmez :)

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır kesinlikle o kadar uzun sürmüyor. eğer malzemenin dikiş deliklerinden dikmeye çalışırsanız hem uzun sürer hem de iç tarafı yani dikiş olan kısımları çok kaba görünüyor. ama dediğim gibi kenarlarındaki teyer ipliklerinden çapraz dikerseniz maksimum bir saat içinde hemde hiç yorulmadan halledebilirsiniz...

jackburaks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben kendim ugraşmadım sanayiye gittim döşemeciye diktirdim ki 1,5 aatini aldı onunda :) 10 tl verdim ama gayet orjinal duruyor. fotoğrafınıda paylaşıcam