corsa e jant seçimi

IsKnDr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.corsa e aracım için sade yapılı çelik jant modeli düşünüyorum.Aracım 1.2 essentia sizce hangi modeller corsa için yakışıklı olabilir.tamamen goruntu olarak değil de,günlük kullanıma,çamurluklardan taşma yapmayacak bi jant modeli arıyorum.en fazla 16''olarak.bu kapsamda dds sorunuda olacak.bunun için orjinal sac janttındaki basınç sensorlerini aldığım jantlara montajı yapılabilir mi? Şimdiden cevaplarınız için tesekkurler

IsKnDr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumumuz bilgisi dahilinde olmayan bir konumu acaba bilemedim

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracınızın kullanma kılavuzunda yazan jant-lastik ebatlarına ve bijon aralığına göre aracınıza uygun bir jant bulabilirsiniz.. Ben Corsa'lara orjinal jantlar dışında pek fazla jant yakıştıramıyorum bu yüzden orjinal jantlar tavsiyemdir..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 aracı 16 jant yorar ve 16 takılınca ınce yanak lastık ıle yollar malum zaten lastıklerde balon yapma olayı ıcerıye cok sarsıntı olayı olabılır
orjınal lastık olculerınız nedır acaba ? ınternette bununla alakalı olarak orjınal olcu ıle takmak ıstedıgınız olcuyu karsılastıran programlar mevcut ayrıca jant olayıda tamamen zevk ısı hangısı guzel olur dıye bısı olmaz sızın gozunuze ne guzel gelır yasadıgınız yerde buyuk bı jant bayıı varsa gıdıp bakabılırsınız aracın yanına koyup nasıl durcagınada bakarsınız zevkınıze uyanı alırsınız.

dds olayıda alacagınız janta olması lazım dıretk söküp dıger janta takılacak dıye bılıyorum ama sokerken zarar vermemelerı lazım

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jant olcusu dersenızde bence 15 ı gecmeyın derım 16 alacaksanızda hafıf olandan almaya bakın jant agırlıkları jant markalarından cok fark eder kaldırıp bakın kg olayına