Corsa D Arka Kampanaların Diske Çevrilmesi

onrgcgl

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Aracınızın fren merkezi yani hidrolik deposunun altındaki silindirin bununla orantılı büyük lması gerekiyor ben epcden baktığımda her corsad aynı değil örneğin benim corsa opc ile aynı fren merkezini kullanırken bazı 1.3ler ve 1.2, 1.4(1.4NEL motor hariç), 1.0 ların hepsi küçük tip fren merkezi kullanıyor. Parçayı bilmek gerek yoksa freni iyileştirmek yerine kötüleştirebilirisiniz yada fren merkezini bozarsınız.
bunu nasıl öğrenebilirim ?? birde epc dediğini nedir ? benim bildiğim epc elektronik beyin ama sizin bahsettiğiniz farklı sanırım

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bunu nasıl öğrenebilirim ?? birde epc dediğini nedir ? benim bildiğim epc elektronik beyin ama sizin bahsettiğiniz farklı sanırım
epc opelin parça kataloğu isterseniz özelden şase numaranızı atın ben bakabilirim eve gidince

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ellerinize sağlık gerçekten güzel olmuş.. bende de corsa d var ve bende aynı şekilde diske çevirmek istiyorum. dingili sökmeden porya disk kaliper vs. alarak bu işlemi yapabilir miyim acaba onu merak ediyorum. dingilin porya disk tarafına bağlantılar aynı ise dingili değiştirmek istemiyorum..
Porta değişmiyor poryaya diski takacak bir parça gelir disk saçı var disk fren kaliperi bazı parçaları çıkma bulabilirsin bende h kasa var bende yapmayı düşünüyorum arka kampana çıkma kaliper disk balata sıfır trw marka kaliperi takılan parca balata saçı çıkma bunlar el fren halatı disk icin sifir 1500 1700 arasi bir masraf gidiyor