Corsa D 2014 Park Sensörü

Muratti06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İyi günler arkadaşlar. Aracımı 2014'ün sonunda Reis Opel'den alırken yan sanayi park sensörü taktırdım. Kısa süre sonra sensör gözlerinden biri değiştirildi garantiden. Şuan yine gözlerin birinde ya da ikisinde sorun var. Tekrar Reise gitmek istemiyorum. Bu gözlerden bulabileceğim Ankara Batıkent Şaşmaz civarında bir yer varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Şaşmaz'da Cancan'da taktırmıştım eski Clio aracıma park sensörünü işçilikleri güzeldi ancak gözleri ayrı ayrı satılıyor mu bilemiyorum.. Aynı gözlerden bulamazlarsa komple gözleri değiştirirler öyle çözülür işiniz... Oto Gross tarzı büyük yerlere de bir danışmak lazım :)

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler arkadaşlar. Aracımı 2014'ün sonunda Reis Opel'den alırken yan sanayi park sensörü taktırdım. Kısa süre sonra sensör gözlerinden biri değiştirildi garantiden. Şuan yine gözlerin birinde ya da ikisinde sorun var. Tekrar Reise gitmek istemiyorum. Bu gözlerden bulabileceğim Ankara Batıkent Şaşmaz civarında bir yer varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
Ankara'da tek göz olarak bulamama ihtimaliniz çok fazla bulsanız da pahalı olur. Tavsiyem o gözleri Aliexpressden sipariş vermeniz.

Muratti06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bu sensörler standart değil sanırım. kimisinde 18.5 mm, kimisinde 22 mm yazıyor. Bu ölçüler dış çap mı yoksa tampona giren iç çapı mı?

Muratti06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Buradaki ürün benim park sensörünün aynısı burada da 21 mm yazıyor.