Corsa Comfort 1,7 Dti yardım

ferit08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. 1,7 dti comfort almak istiyorum tavsiyeleriniz neler olabilir? bakarken nelere dikkat etmeliyim izmirde bildiğiniz bi dti varmı? gösterilecek bi servis yada aldıktan sonra bundan anlayan bi usta her türlü yardımlarınızı esirgemiceğinizden eminim. yardım edicek herkese şimdiden teşekkürlerimi iletirim

ferit08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gerçekten 16 kere bakılıp bi kere bile yazan olmadımı ? araç seçimi hakkında gerçekten yardım gerekiyor

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Genelde beyaz olanların şirket araçları olduğu izlenimi var beyaz harici renk almanızı tavsiye ederim, km çok oynanmış araç var

Motor üflemesi, turbo, mazot pompası, elektrik akşamına dikkat, direksiyon kutusu zaten hep sorunlu Abs olanı olmayanı var ona dikkat et.

İyi bir araçsa 14-17 arasındadır fiyatları

ferit08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genelde beyaz olanların şirket araçları olduğu izlenimi var beyaz harici renk almanızı tavsiye ederim, km çok oynanmış araç var

Motor üflemesi, turbo, mazot pompası, elektrik akşamına dikkat, direksiyon kutusu zaten hep sorunlu Abs olanı olmayanı var ona dikkat et.

İyi bir araçsa 14-17 arasındadır fiyatları
onun dısında öneri yapacaklar varsa yapabilirler yani pek fazla bi miktar yok elimde ondan

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DÜzgün bir 1.7 dti için en az 14.000 ayırmalısın. Sonra da bakım filan derken 500 daha çıkacaktır cebinden.

Düşük km tabiki öneml her ne kadar bu arabaların motorları 1 milyon kmlere kadar dayansa da.

Klimalı olsun, abs li olsun. Bu arabaların kronik problemleri mazot basınç sensörü ve beyin lehim problemi.

Mazot basınç sensörü 100 bin den sonra mutlaka gidiyor. Yenisi 240 TL civarı.

Beyindeki sorun ise, lehimler ısıdan ve titreşimden dolayı özelliğini yitiriyor ve arabada teklemeler meydana geliyor. 50 TL Karşılığında anlayan bir usta lehimleri tazeliyor. Sorun ortadan kalkıyor.

Bu iki problemin arabanın temizliğiyle kirliliğiyle alakası yoktur. Bunlar yeni yapılmadıysa illaha yaşanır. Bunun haricindeki sorunlar arabanın ne kadar hor kullanılıp kullanılmadığıyla alakalı olan klasik mekanik & elektronik problemler olur.

11'e, 12'Ye alacağın corsalar için heran süprizlere açık olmalısın.

ferit08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DÜzgün bir 1.7 dti için en az 14.000 ayırmalısın. Sonra da bakım filan derken 500 daha çıkacaktır cebinden.

Düşük km tabiki öneml her ne kadar bu arabaların motorları 1 milyon kmlere kadar dayansa da.

Klimalı olsun, abs li olsun. Bu arabaların kronik problemleri mazot basınç sensörü ve beyin lehim problemi.

Mazot basınç sensörü 100 bin den sonra mutlaka gidiyor. Yenisi 240 TL civarı.

Beyindeki sorun ise, lehimler ısıdan ve titreşimden dolayı özelliğini yitiriyor ve arabada teklemeler meydana geliyor. 50 TL Karşılığında anlayan bir usta lehimleri tazeliyor. Sorun ortadan kalkıyor.

Bu iki problemin arabanın temizliğiyle kirliliğiyle alakası yoktur. Bunlar yeni yapılmadıysa illaha yaşanır. Bunun haricindeki sorunlar arabanın ne kadar hor kullanılıp kullanılmadığıyla alakalı olan klasik mekanik & elektronik problemler olur.

11'e, 12'Ye alacağın corsalar için heran süprizlere açık olmalısın.

peki bu aracın van dan dönme mi yoksa direkt binekmi nasıl anlayabilirim sonuçta piyasadaki tüm dti lar beyaz gibi yani ondan

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bu aracın van dan dönme mi yoksa direkt binekmi nasıl anlayabilirim sonuçta piyasadaki tüm dti lar beyaz gibi yani ondan

Bu arabaların van olmadan fabrikadan çıkışı yok. Bayielr kendileri cam ve koltuk taktırmış olabilir ancak. İnsanlarda ben sıfır koltuklu olarak aldım diyebilirler. Onlar öyle zannediyor ancak :) Öyle olsa arka iç yan döşemeler van döşemesi olmazdı.

SOnuç olarak hepsi orjinalden van. SOnradan hususi olanlar var. Ruhsatta yazar zaten.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arabaların van olmadan fabrikadan çıkışı yok. Bayielr kendileri cam ve koltuk taktırmış olabilir ancak. İnsanlarda ben sıfır koltuklu olarak aldım diyebilirler. Onlar öyle zannediyor ancak :) Öyle olsa arka iç yan döşemeler van döşemesi olmazdı.

SOnuç olarak hepsi orjinalden van. SOnradan hususi olanlar var. Ruhsatta yazar zaten.

Şu yazdıklarınızı kabul edemeyen o kadar çok kişi var ki.. :)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsanımız çok inatçıdır. Bi de van demeyi konduramıyorlar arabaya.

Isuzu motorlu arabayı alıyor, van olup olmamasına takılıyor :)

Arka camlardaki logolara baksa yeter aslında, tüm camlarda GM logosu varken, arka yan camlarda farklı marka var.