Corsa C paspaslarım eskidi, yaz da geliyor... Ne önerirsiniz?

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yağmurlarda bitince artık aracın içine çamurları atma sıkıntısı pek olmaz diye düşünüyorum...

Aracım corsa c. Orjinal corsa halı paspası var, onun üzerinde de aleminyum rengi parlak kaplamalı plastik paspas var. Benim bindiğim taraf komple siyah oldu kalktı aleminyumu. Eskidi artık paspaslar. Arkalar iyi... Ama ben bu paspasları çıkarıp yerine paspas almayı düşünüyorum. Orjinal paspaslarımın üzerinde atacağım yeni alacağım paspasları.

Z tech diye bir marka var. Araca özel paspas. Önerirmisiniz? linki aşağıda...

http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=21566&k_id=1958&kn=1958

27040811291915740.jpg

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen paspas hatta kılıf da lazım. yalnız yıkanabilirlik açısından kavuçuk istiyorum. varsa corsa c için özel yapım kullanan aynısını alabiliriz. nette pek anlaşılmıyor. nasıl durduğu.
link corsa c mi d mi anlayamadım. kontrol et istersen.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Valla ben de anlayamadım ama paspaslar c için gibi duruyor. Arka aradaki çıkıntı için de özel kesmişler gibi görünüyor. Benim araç da siyah. Siyah arabaya siyah paspas nasıl oluyor merak ediyorum benim paspaslar aleminyum renk...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Z tech i kullanan kimse yokmu Corsa C için...

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben o paspasların corsa c ye olacağını hiç sanmıyorum en azından resimdeki paspasların. Başka bir model göndereceklerse onu bilemem. Corsanın arka kısımları capraz geliyor çünkü. Benim önerim döşemecilerde taban döşemesi için halılar oluyor. Onlara istediğin gibi keserler, Fiyatıda birbirine yakın olur.

Ahmet Altınçubuk

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Bu corsa c için değil sanırım. Corsa D si olan arkadaşlar bu sizin araçlar için mi acaba?

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
corsa c mı d mi adamlar hiç bir yerde yazmamış nasıl iş anlamadım. Güzel paspasa benziyor ama...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
corsa d imiş bu arkadaşlar :D http://www.matscar.co.uk/corsa-car-mats.html

corsa c lerde bu aradaki kısım sorunlu. Arkanın arasında kalan kısım. Ora ne olacak anlamadım. Oraya uygun bir parça yapmak lazım orjinalinde orası boş kalıyor...