corsa c midrange uygulamam

onkyo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
mustafakibaroglu.wordpress.com
daha evelinde geçen yıl fullrange jvc almıştım fakat hiç memnun kalmadım takan elemanlar sağolsun tam kasaptılar..

bugün philippo midrange 2 yollu hop aldım ve kendim montajını yaptım kapıların eksik vidalarınıda nihayet buldum ve taktım filtreleri havalı naylona sarıp kapının içine koydum

terzi kendi söküğünü dikemez misali geçen yıl üşendiğimden önleri ve arkaları para verip taktırmıştım

corsa c comforların arka orj hop. yerini bilen bilir sökmesi zor iş oralarada pionner 13cm hop. taktırmıştım ama sağ taraf cızırtı yapmaya başladı onlarıda söküp jvc ler le birlikte arka pandizota seri bağlayacağım.. :rakir:

şimdilik öndeki philippo lar..

img115pr.jpg

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bnm corsa c varken bnde kendım montaj yapmıstım flıtrelerıde kapıya montajlamıstım hatta cokta guzel olmustu kapı dosemesının ıcındekı sungerı kes flıtreye gore kapıda delıkler var oraya somunlu vıda ıle vıdala daha saglam ve sessız oluyor.

onkyo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
mustafakibaroglu.wordpress.com
usta bnm corsa c varken bnde kendım montaj yapmıstım flıtrelerıde kapıya montajlamıstım hatta cokta guzel olmustu kapı dosemesının ıcındekı sungerı kes flıtreye gore kapıda delıkler var oraya somunlu vıda ıle vıdala daha saglam ve sessız oluyor.

birseye dikkat ettim plastik doseme izgara tam hop. capina denk gelmiyor sesi actgim zaman bir zirilti var sanirim hoparlor plastik dosemeye carpiyor. sizin dediginizi anlayamadim hangi sungerler? zaten tekrar sokup kapi icini sungerle izole edecegim