Corsa C 2005 Otomatik Radyatör Delinmesi

thunderfury

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba

Aracımla gece köy yolunda giderken toprak altındaki taşın ucu tampon tarafından kaldırılıp aracın altına girdi. O an kontrol ettiğimizde sadece sağ sis farı kırılmıştı. Fakat çarpma anında yağ ışığı yandı aracı kapatıp açında yağ ışığı yanmadı. Bizde sadece sis farı gitti diye benzinliğe kadar gittik eve döndük. Eve gidene kadar 15 km yapmışızdır, hararet kısmınada hiç dikkat etmedim açıkçası.

Velhasıl sabah kontrol ettiğimizde su deposu bomboştu, su doldurdukça alttan su boşaltıyordu. Bizde aracı çalıştırmadık hiç yeni radyatör alıp taktık, şuan su kaçağı veya hararet yok 4-5 gündür 30-40km gidiyorum. Sizce motora zarar vermiş midir? Belki kuruntu yapıyorum ama motor sesi tuhaf geliyor sanki biryerden hava alıyor gibi ama hararet 90C• civarı normal gibi.

Teşekkürler

davutoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opeller zaten yüksek sıcaklıkta çalışıyor. Zaten başka bir sorun olsaydı şimdiye çıkardı ortaya. Merak etmeyin birşey olmamıştır

thunderfury

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim, bakalım şuan bir sorun yok gibi yarın Çanakkale den İstanbul a gideceğim umarım yolda kalmam :)

Bu arada sağ davlumbazım kırık, davlumbaz ile koruma karteri arasında davlumbazdan bağımsız bir plastik var o da kırılmış. V kayış koruma kapağı diye mi geçiyor onun ismi yoksa farklı bir adı var mı?