Corsa C 1.4 Comfort Kullanıcıları (Soru)

Lothawien

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selam. Öğrenci bir üyeniz olarak şu sıralar 30.000-35.000 TL bandında tüplü ve manuel 1.4 Comfort modelleri düşünmeye başladım. Araçla ilgili güncel kaynak bulamadım. O nedenle buradaki kullanıcılara danışmaya karar verdim. Aradığım aracın çok fazla uçup kaçmasına gerek yok. Ekonomik ve birkaç ekstra ile şık duracak bir araç arıyorum. Fazla uzatmadan sorulara geçeyim.

- Araç tavsiyesi videolarını izlediğimde genelde Corsa modeline çok yer verilmediğini fark ettim, bunun özel bir sebebi var mı?
- Güncel piyasadaki Corsa Clerin çoğu 180.000 kilometreyi aşmış durumda, bu sorun yaratır mı?
- EGR ve direksiyon kutusu gibi kronik problemleri olduğunu biliyorum, bunların çözümü masraflı mı?
- Parça bulunabilirliği ve fiyatları nasıl? Öğrenciyi üzer mi? (Opel ustası fazla olduğu için usta kısmını sormuyorum.)
- Bu modelin ikinci elini alırken nelere dikkat edilmeli?

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Bahsettiğiniz araç üretime çıktığı yıllarda çok fazla rakibi vardı. Bu nedenle tanıtım videoları veya yazılarının az olması normaldir diye düşünüyorum. Parça konusunda sizi üzmez diye düşünüyorum, parçası bulunabilir. Kilometre konusunda kesinlikle ama kesinlikle az kilometrede diri araç tercih edilmelidir.