Corsa B - Vectra B ??

surgeon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar 2000 model hatasız boyasız 65000 km manuel opel corsa b tüplü 14.16v 90 hp ile 98 model vectra b 178000 kmde otomatik 2.0 cd sunrooflu tüplü vectra kafa kafaya takas sizce mantıklı olur mu satmaya kalksam hangisi benim için aqvantajlı olur. bilgilerinizi bekliyorum.:confused:

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Macera aramaya gerek yok bence.Corsa b ve 65.000 km de.Satmayı bırakın saklardım bile

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B'nin ayrı bir yeri,ayrı bir keyfi vardır.Hani yanlış anlamayın da öyle bir arabayı bırakıp,daha küçük bir sınıf araca niye geçmek istiyor acaba sahibi.Bence çok yaklaşmayın.Sizin aracınızın hem km'si düşük hem de tertemiz yazdığınıza göre.Dertsiz başınıza dert almayın derim.Yine de tercih sizin,çok iyi inceleyip,araştırmanız gerek ama ben olsam kabul etmem açıkçası.Sorunlu büyük bir araçla uğraşmaktansa,temiz,sorunsuz küçük bir araca binmeyi tercih ederim.Diyorsanız,takası yapayım,bir sıkıntı falan çıkarsa sonradan,yaptırırım,hallederim,size kalmış yine... ;)
Şöyle birşey de yapabilirsiniz.Üstüne bir miktar ekleme imkanınız var ise kendi aracınızı satın,daha temiz bir vectra bulmaya bakın derim.Tabi tercihler sizin artık...

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Araçların konumu farklı, o nedenle bu durumda kişisel tercihler ön plana çıkar. Kendi açımdan yorum yapacak olursam; (Vectra veya Corsa'yı dikkate almadan) ben büyük hacimli araçları sevdiğim için küçük hacimli bir araç düşünmem.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
aklın yolu birdir iki arkadaşa da katılıyorum elinizdeki aracı sırtında taşıyacak bir araçla kafa kafaya takas cazip görünebilir ama o aracın kısa bir süre sonra sizin sırtınıza binme ihtimali yüksek görünüyor. Illa değiştirecekseniz elinizdekini satın öyle bakın gerçekten güzel vectra lar var. Forumdaki bir arkadaş 2001 model 45000 km de birkaç gün önce aldı. Adı üstünde takas tersten okuyunca sakat:D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Corsa'nın oldukça temiz olması dengeyi bozuyor. 65.000 km'deki temiz bir Corsa bence değişilmez.

surgeon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belirli bir nedeniyok aslında. daha önce vectra b kullanmıştım sadece zevki bir değişim ama bir yanım kal al diyor öteki yanım b.k yeme otur diyor. :))