Corsa B Sony Teyp Ekran Yardım

nofeartr2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm opelcilere kolay gelsin... Aracım opel corsa b 99
Aracıma sony usa 490 u teyp taktırdım ve teybin arkasında kulaklıluk cıkısına benzer bir cıkıs var sanırım rw deniliyor. konsoldaki ekranda sadece tarih görünüyor ve forumda gördüğüm kadarıyla yeni teyplerde bu ekrana görüntü aktarılabiliyor.
Sorun şu ekrana görüntü alabilirmiyim, alabilirsem nasıl? Bağlantı uçları nasıl bağlanmalı ve birde kontak cıkarınca teybin kapanması ve teyp kapalı iken tarihin tekrar gözükmesi.
Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim öncelikle ekranla ilgileniyorum. Şmdiden teşekkürler
sn MOKIA bu konudaki yazılarınızı inceledim umarım banada çözüm bulursunuz

OPEL-Astra-F-CORSA-B-TIGRA-EKRAN-YOL-BILGISAYAR__32816707_0.jpg

Orjinal teyp bu
4097e61cdd11268c1d50b7d6a05c62cc.jpg

SONY-CDX-GT-490-US-CD-MP3-USB-2010-MODEL-4-52__32977754_0.jpg

not: resimler netten aynısı olarak bulundu

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Sony Teyplerin ekran için aparatı var ama o tetbin fiyatından pahalıdır 200-TL yi geçer
Zaten üzerinde gösteriyor. üsteki ekran için okadar paraya değmez bence.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Forum Kurallarımız
Amaç: Opel Markasının Kalitesi ve Güvenine paralel şekilde Elit ve Seçkin bir yapıyla, her alanda kurallara uyan aktiviteler yapıp gayriresmilikten uzak olarak Tüm Opel Severler arasında yardımlaşmak...

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.