Corsa 1.7DTİ hız göstergesi problemi

selland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar ilginize teşekkür ederim Mehmet Gazihan la bağlantı kurdum müsaait olduğumda götürücem fakat bu başıma bela olan hız sensörü aracın neresinde buluyor bilen varmı..? araç 1.7dti 2003 model Corsa

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sol ön poryadan okuyor. belli bi hızı geçince sinyal yanlş veya yoksa arızaya geçiyor ayarlanması gerekiyor km okuyucunun.

selland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım peki bunun tahmini maaliyeti ne olur acaba,yani hız sensörü tahmini ne kadardır int.baktım fakat bulamadım

selland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar foruma girmeyeli çok olmuş gerçekten,aracımın klima bakımını yaptırdım ancak km hız gösterge sorunum hala devam ediyor,Şu sıralar onunla uğraşmaktayım iki elektronikçi baktı inceledi ve sigorta kutusunda orta kısımda turuncu renkte Hız sinyal kontrol rölesinden olabileceğini söyledi tamiri mümkün değilmiş ancak belittikleri röle çalışmıyor,çıkma olarak bulunabileceğini söylediler rölenin kodu 09.185.826 bu problemi yaşayan arkadaşlara yararlı olabilir röle kodu,bu arada opel çıkmacılarında bulunurmu diye bi bakıcam elinde bulunan arkadaşlarlada temas kurabilirim,sorunun çözülmesi için yardımcı olan ve yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

selland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada rölenin üzerinde Siemens markası var ve madein Brasil yazıyor turuncu renkte