cdr2005 ve ebay..

Babu_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konuyu nereye açacaığımı bilemedim ama herahalde en uygun yer burası olsa gerek..:confused:

her neyse..Burada hem çok az miktarda hemde çok pahalıya satılan cdr2005 model teyp almak istiyorum ebayda çok çok cüzi paralarda satılıyor.

Soru 1. Alacağım teybin corsa c 2002 modeline uymama ihtimali var mı ?
Soru 2. ebaydan alışveriş yapsam bunun gümrük vs.vs. işlemleriyle kaça gelir ? bu arada cd çaların hemen al fiyatı 30 dolar.
Soru 3. Hiç ebaydan alışveriş yapan oldumu ?

Şimdiden Teşekkürler..

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gönderici 30$ lık faturayı kutunun uzerine yapıştırırsa gümrüğe takılmaz. orda ztn shipping (kargo bedeli) belirtilmiştir. kredi kartından ödemeyi 30$ + shipping olarak yapıcaksınız. ben zarflı bir gönderi için 8$ shipping bedeli ödedim. aracınıza uymama ihtimalini bilmiyorum.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
gönderici 30$ lık faturayı kutunun uzerine yapıştırırsa gümrüğe takılmaz. orda ztn shipping (kargo bedeli) belirtilmiştir. kredi kartından ödemeyi 30$ + shipping olarak yapıcaksınız. ben zarflı bir gönderi için 8$ shipping bedeli ödedim. aracınıza uymama ihtimalini bilmiyorum.

Zarflı gönderiler için shipping 8 euro, koli türü şeyler için 30 euro dur. DHL ile gelir. DHL karayolu bu işlerde biraz sıkıntılı. 1 ayda felan gelir size DHL airmail seçerseniz iki günde elinzde.