CD CHANGER bılgısı olanların dıkkatıne

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya başka bi cihaz takıncada çirkin duracak ama.Ben bi kopya cd koydum çılgın gibi çalıyo cd nin ön yüzü tamamen kaplama cd yi 50 kuruşa aldım ama. normalde cd ler 20 25 kuruş civarında.Bundan kaynklanıyo olabilir mi?Ama diğer kopya cd leri okumuyo maalesef.

benim demediğim cd çeşidi kalmadı.teflon cd den tutta audio record cd lerine kadar :mad:olmuyo olmuyo olmuyo:mad::mad::mad::mad:

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd çalarların zamanla lazer okuyucusu bitiyor ve kafasına göre bi okuyo bi okumuyor sonra sadece orjinal cd leri okuyor ve belli zandan sonra hiç okumamaya başliycak.benim araçtaki dvd playerim aynı şekil oldu ve şuanda hiç okumuyor 150-200 ytl arası masraf çıkardılar parça değişimine bende yenisini alırım dha iyi mantığyla beklemeya aldım radyoya dewam:)

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vala nazar değmesin benimki canavar gibi okuyor.TDK kullanıyorum ben.çokta memnunum...

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler bendede okumama problemi vardı bi elektronikçiye gidin teybi söküp okuyucuyu temizlemesini isteyin ve başka hiçbir teorisini kabul etmeyin (yok şunu sıkalım içine yok şu temizleyici cdler yeni geldi gibisinden) ısrarla sadece okuyucuyu açıp temizlemesini isteyin ve farkı görün sonrada bana dua edin fiyarıda 20 YTL gibi bi rakam

Son düzenleme: