CD 400'Ü CD 500 İLE DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İngiltere'de bir Vauxhall forumunda gördüm adamlar, CD400'ü CD500 ile değiştirmişler, ancak Navi600'e dair  herhangi bir bilgi yok şuan. Acaba CD500 ünitesini yurt dışından sipariş etsem Türkiye'de taktırabilme imkÖ¢nım var mıdır ? Yetkili servis yapar mı ya da özel servislerde yaptırabilir miyim acaba ? şimdiden teşekkürler.

Not: Bahsettiğim Vauxhall forumu linki bu : http://www.vxoc.org.uk/forum/astra-j-gtc/260-cd400-nav500-upgrade.html

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: CD 400'Ü CD 500 İLE DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM

Navi600 saçma sapan bir cihaz piyasada o kadar güzel oemler varken en son düşünülmesi gereken cihaz.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cd600 taktırmak mantıksız haritası şuyu buyu dert herşeyi cd500 ile değiştirene kadar başka navigasyon alın kaliteli daha yararlı olur sizin için.

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Navi600 saçma sapan bir cihaz piyasada o kadar güzel oemler varken en son düşünülmesi gereken cihaz.

mustafa abi sende cyclone vardı sanırım. cyclone'u istemememin sebebi aracın kendi bluetooth kiti ile uyumlu bir şekilde çalışmaması.  çekiççç bu da çok kullandığım bir özellik olduğundan taviz vermek istemiyorum. navimaster aracın kendi özellikleri ile en uyumlu cihaz diye duymuştum ama onun da bluetooth konusunda bazı sıkıntıları oluyormuş sanırım. walll ses az geliyormuş, navimaster bluetooth konusunu çözse gidip onu alacaktım.  battle_Teroriste

burakyilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Edit: Link kaldırılmıştır. Lütfen açıklama eklemeyi unutmayın.

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Muhtemelen taktırabilirsiniz ama çalıştırabilirmisiniz emin değilim. yurtdısından aldığınız ünitenin aracınızda çalışması için vci kodunun değişmesi gerekiyor. Türkiyede bunu değiştirebilirlermi bilmiyorum

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cd500 araca ozel oluyor.
Muhtemelen kullanamasiniz.
Arkadaslarin soyledigi gibi bencede navi cihazi taktirin.