car 400 teyp yardım

halim1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün aküyü çıkardım tekrar taktıgımda safe yazısıyla karşılaştım 10 defa kod girme hakkım var 3 kere girdim 3 seferdede yanlış girdim şuan kod girmeye çalışıyorum girilmiyor kitapçıkta söylenen gibi yapıyorum olmuyor bekleme süresimi var acaba

S

siyah10

Bilgi Girilmemiş
Bildiğim kadarı ile Teybi kapatıyorsun daha sora kontağı açıp AS tuşuna Bir parmağınla balısı tutarken teybi açıyorsun.Daha sonra 1234 tuşlarını kullanarak kodu giriyorsun kodu yazdıktan sonra AS tuşuna uzun süre basılı tutuyorsun.Teyp açılıyor.

halim1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu yaptım yine de safe yazıyor akşamdan beri hala aynı sı yazıyor kod yazamıyorum

S

siyah10

Bilgi Girilmemiş
Aracı sıfır mı aldınız bilmiyorum..Eğer ikinci el almışsanız elinizdeki kod yanlış yada daha önceki sahibi kodu değiştirtmiş olabilir.Birde aracınız resimdeki araçsa o araçtan bende vardı teybi Car300 olması lazım teyp sonradan takılmış olabilir elinizdeki kod hatalı bence... yada aracın ilk satın alındığı bayiden teyp kodunu alabiliyorsunuz buda bayiye göre değişiyor bazı bayiler telefonda hemen söylüyor bazıları ruhsat fotokopisinin faxsını istiyor çekiyorsunuz telefonda söylüyorlar... Ben çok 2. el opel aldığım için çok uğraştım bu kod işiyle...

halim1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı 2.el aldım ben yanlış kodları girmişim bi tane daha var kod car pass yazıyor onu girmedim onuda gircem ama kod girmek için şifre gir görünmüyo onu nasıl çıkartabilirim 3 kere yanlış girdigim için acaba bekleme süresimi var onu öğrenmek istiyorum varsa kaç dk ve nasıl çalışır vaziyettemi 1. kontaktamı

halim1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı 2.el aldım ben yanlış kodları girmişim bi tane daha var kod car pass yazıyor onu girmedim onuda gircem ama kod girmek için şifre gir görünmüyo onu nasıl çıkartabilirim 3 kere yanlış girdigim için acaba bekleme süresimi var onu öğrenmek istiyorum varsa kaç dk ve nasıl çalışır vaziyettemi 1. kontaktamı

N

nihat

Bilgi Girilmemiş
bendede oldu aynısı denerken buldum önce kontağı aç kitapta radyoyu aç sonra AS tuşuna 3sn bas diyor ama başka yollada oluyor. benim denemem kontağı aç radyonun tuşuna basılı tut 10 sn gibi tahmini ...kalın bib sesi gelince bırak o zaman kod yazacak zaten safe yazısından kurtardınmı çözülür.
kodu gir yanlış girersen 9 hakkın kalır sonra kontak açık bekleme sürelerin var yapamazsan mesaj at konuşalım selamlar