Çamurluk ve davlumbaz içindeki sünger bende yok sizde varmı?

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba yeni aldığım sıfır aracımda davlumbazla tekerlek arasındaki sünger ve çamurluk içinde şu sinyal hizasında bulunan kapı eşiğinden görünen sünger benim yeni aracımda yok aracım 2013 model 1.4t sport. Birde aracımda sürekli akü simgesi yanıp sönüyor ve taşıma modu etkin uyarısı veriyor. Beni bu konularda aydınlatırsanız sevinirim. Çünkü bayide baktığım bir araçta kapı eşiğinden baktığımda görmüştüm acaba benim modelde mi yok diye merak ediyorum yada bir eksiklikmi ona göre Opel'e uçaçağım. Ayrıca araçta yuksek hızda ses olayının bu sungerlerin olmayışı yada yerinden çıkmış olmasından kaynaklı oldugunu okudum Plakam olmadığı için ses olayını deneme imkanım olmadı henuz.

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Çamurluk ve davlumbaz içindeki sünger bende yok sizde varmı?

Abi bendede Makyajlı Sport var ama bahsettiğin süngerden bendede yok. O yüzden acayip çamur ve çakıl  sesi geliyor içeri.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birazdan opel servisine gideceğim zaten soracağım nedir ne değildir iyice öğreneyim.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustimx link' Alıntı:
Birazdan opel servisine gideceğim zaten soracağım nedir ne değildir iyice öğreneyim.

Sonucu paylaşabilirseniz seviniriz. Benim de ilk işim kendi aracımda kontrol etmek olacak

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servise gittiğimde butun araçlara tek tek baktım birtek nedense sport olan modellerde göremedim çamurluk içindeki şu süngeri. Birde davlumbazlarda hiç bir şey yok çıplak.