buyrun size 10 günde beyni gitmiş corsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ocean2453

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
26- Online satış , ilan siteleri gibi herhangi bir web adresinde yayınlanan ilan,haber vs ile ilgili link koyarak site üyesi olmayan şahıslara cevap hakkı doğurabilecek yorum ve iddialarda bulunulamaz.
ilgili kural gereği mesaj silinmiştir.

Moderatörün son düzenlenenleri:

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu olayı insignia'da gördüm. Servis sorunu bulamamıştı araç yüksek hızlara çıkınca stop ediyordu. hız 150 civarı. Son olarak kullanıcıya sıfır insignia verildi tabiki kullanıcı bir miktar nakit verdi üstüne.

Yalnız tutumuzu anlamış değilim.Piston kırmadan girdiniz tüm opel sorunlarını buraya yazıcakmısınız?

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yazıyı başka bir forum sayfasından aldım arkadaşla yeni tanıştım. tanışma sebebim de bu arkadaşın bahsettiği aracının da OPEL CORSA 1.3 CDTI olması

Güzel kardeşim istersen ben de sana başka VW forumlarından yağ eksilten, şanzıman dağıtan, sağından solundan tıkırtı gelen, daha 750 kilometede olduğu halde çalışmayan dünya kadar örnek toplar getireyim.

Usulün esası eziyor sende. Yöntemin yöntem değil. Haklı sayılabilecekken haksız duruma düşürme kendini.

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kul yapısı bu kardeşim ...
butür durumlar her markanın araçlarında olabilir ,mühim olan arızanın olup olmaması değil olduktan sonra markanın nasıl bir tavır aldığıdır ...
bildiğimiz büyük markaları ( mercedesi ,mercedes yapan) büyük marka yapanda budur yoksa başka şey değil...
siz onları paylaşın gerisi bi anlam ifade etmez...

ocean2453

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tün dediklerinize katılıyorum. kul yapısıdır, olabilir. ama zaten benim de yakındığım şey sorun ortaya çıktıktan sonra opel türkiyenin tavrı. arkadaşa sizin arkadaşı değiştirmeyecez, yasal olarak istediğiniz yola başvurabilirsiniz, vs... ve bundan emin olun bunu çok küstahça bir tavırla yapıyorlar....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
26- Online satış , ilan siteleri gibi herhangi bir web adresinde yayınlanan ilan,haber vs ile ilgili link koyarak site üyesi olmayan şahıslara cevap hakkı doğurabilecek yorum ve iddialarda bulunulamaz.

Yukarıdaki kural gereği konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...