Buda benim Çift teker.

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle, kazasız belasız kullan..
Aman dikkat et Halit, şu aralar motor kazaları ve bundan dolayı ölümler çoğaldı. Kasksız kesinlikle kullanma! Yakın zamanda uzaktan akrabamı bu yüzden kaybettim.

zaten dikkatli kullanıyorum abi. Çarşıda işim varsa onunla gidiyorum. Çünkü park sorunu yok. Dikkat ediyorum tabiki.

güzelmiş abi kazasız belasız

teşekkür ederim.

öndeki yanında ana sınıfı çocu gibi kalmış:)

oda amca oğlunun. Dediğin gibi oyuncak gibi duruyor orda.

güzel alet kaça aldın ??

Geçen yıl 8 taksit 2400ytl herşey dahil aldım.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız günlerde kullan.bizimde köyde var bitane böyle bişey 150 cc lik!gazlayınca çok felaket yakıyoo.115ykr yaktığını biliyorum.

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALLAH KAZA BELA GÖSTERMESİN

onur22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman dikkat et bu aralar sıklaştı mı ne motor kazaları allah seni her türlü kazadan beladan korusun

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel su sğutmalıdır deilmi arkadaşımda aynı model aprilla marka var 7 senedir kullanıyor sıfır gibi hala 10.000km bakımını kendisi yaptı geçen:)
kazasız belasız

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel su sğutmalıdır deilmi arkadaşımda aynı model aprilla marka var 7 senedir kullanıyor sıfır gibi hala 10.000km bakımını kendisi yaptı geçen:)
kazasız belasız

yok su soğutmalı değil. Direk hava soğutmalı. Aprilla konusuna gelince kesinlikle karşılaştırılamaz. Aprilla çok iyi bir marka bence. Bunlar ucuz Çin malları ama içlerinden iyisini seçtiğime inanıyorum. Şimdiye kadar hiç problem çıkarmadı Allah'a şükür. Ama şuda var. Ben sadece yazları kullanıp kışları evin 2. katına çıkarıyorum. Bu şekilde yıpranmamış oluyor.