Bu jantları nereden temin edebilirim ?

Salih8138

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bu jantları nereden temin edebilirim ?

Replikası olduğunu hiç sanmıyorum ve orijinalinin de HATIRı sayılır bir fiyatı olacağını HATIRlatmadan geçemeyeceğim :) Şevkinizi kırmış gibi olmayayım ama bir de bunlar min. 18 - 19'' filan oluyor :(

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kışlık lastikler için jant ararken oldukça güzel tasarımlı ve yarı fiyatı jantlar buldum. Örnek olarak orjinal 17 inch jantım 264 euro iken, tasarım olarak gene 5 kollu, fakat kolları daha ince alaşım jant 109 euro.

Almanya'dan Türkiye'ye gönderim olur mu bilmiyorum, fakat illa orjinal jant almak zorunda değilsiniz.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Kışlık lastikler için jant ararken oldukça güzel tasarımlı ve yarı fiyatı jantlar buldum. ֖rnek olarak orjinal 17 inch jantım 264 euro iken, tasarım olarak gene 5 kollu, fakat kolları daha ince alaşım jant 109 euro.

Almanya'dan Türkiye'ye gönderim olur mu bilmiyorum, fakat illa orjinal jant almak zorunda değilsiniz.

Almanya'da Tr'ye gönderim zor olur ve en kolay yolu:

Yazın buraya gelen Gurbetçi bir Astra J sahibi vatandaşımız aracının üzerine Almanya'dan aldığı jantları takacak  ve Tr'ye geldiğinde o jantları burada sipariş verenle değiştirecek (sac jant ile).... Nasıl?  ;D

Salih8138

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Kışlık lastikler için jant ararken oldukça güzel tasarımlı ve yarı fiyatı jantlar buldum. ֖rnek olarak orjinal 17 inch jantım 264 euro iken, tasarım olarak gene 5 kollu, fakat kolları daha ince alaşım jant 109 euro.

Orjinal şart değil zaten aynısı olsun ve ebatlar uysun yeterde  türkiyede replicasıda yok