Boyanan yer çatladı?

murat.akan

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, üç ay önce arka kapı ve marşpiyeli boyattım. Bugün baktım boya resmen çatlamış daha üç ay oldu. Boyacı olacak üç kağıtçı malzeme parası verirsin yaparız dedi. Fakat ne kadar istediğini söylemedi bence tekrar parça fiyatı alır.
Bu işin usulü nedir arkadaşlar nereye şikayet edebilirim öneriniz nedir. Parayı da ibandan göndermiştim.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, üç ay önce arka kapı ve marşpiyeli boyattım. Bugün baktım boya resmen çatlamış daha üç ay oldu. Boyacı olacak üç kağıtçı malzeme parası verirsin yaparız dedi. Fakat ne kadar istediğini söylemedi bence tekrar parça fiyatı alır.
Bu işin usulü nedir arkadaşlar nereye şikayet edebilirim öneriniz nedir. Parayı da ibandan göndermiştim.
Geçmiş olsun macun var mı sadece boya mı? İbandan yolladınız parayı ama açıklamaya ne yazdınız gönderim türü neydi? Aranızda sözleşme yaptınız mı? Sikayette bunlar önemli.

İkincisi miktarına göre herşeyinizin tam olduğunu varsayarak ya tüketici hakem heyetine gidilir limit kurtarmazsa tüketici mahkemesine başvurulur

• Beğen
Tepkiler: murat.akan

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Macun varsa çatlar çözümü ya parça yeni takılmalı plastik ise plastik macun atılmalı işçiliği iyi değil o yüzden o hale çabuk gelmiş

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. ikinci defa bir işin yapılması can sıkıcı. en baştan nedir ne değildir iyi konuşmak lazım. zaten üst mesajda @cagatay16 söylemiş. para gönderiminde belge olarak elinizde boya ile ilgili bir delil varsa hakem heyetine gidebilirsiniz.

murat.akan

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle ne olursa olsun 3 ayda bu hale gelmez.

Yakup43

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benim eski aracımda olmuştu macundan dolayı çatlıyor işini iyi yapan birine götürün

• Beğen
Tepkiler: murat.akan