Boya kalınlıgı

manisalı3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar gecenlerde biri yanıma gelmisti.benim aracta boya kalın gelmiş şikayet ettim degiştirdim dedi.Bende alırken ölctürmüstüm yanlıs hatırlamıyosam 110 la 105 aralıgındaydı boya bu kalın mı oluyor.birde heryer eşit deildi bazı yerler 110 bazıları 108 filan bu normal biseymi acıklık getirirseniz cok sevinirim.

Ve bunla alakı bişey deil ama bi sorum var bi astra fotorafına bakarken nette gözüme carptı esp nin hizasında sag taraftaki tus ne işe yarıyor? Üzerinde P yazıyor sanırım. Tesekkürler şimdiden

@ftertezzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Boya kalınlıgı

tavan boya kalınlığı neyse tüm kaportanın aynı olması beklenir aşşa yukarı 80-110 aralığında değişir.

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracı komple boyatmışsalar tavanı ölçü almak yanlış olur . fabrikadan boyanmış araçlarda boya kalınlığı genelde 108 110 en fazla 120 olsa gerek  . sonradan boyanan parçalarda 200 300 gıbı degerler cıkar .

@ftertezzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

200-300 gibi değerleri sadece macun işlemi görmüş alanlarda alırsınız. dün expertiz yapılan bir araçta sağ kapı değişimi yapılmış ve böya ölçüsü 110-150 aralığında idi :)

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ve bunla alakı bişey deil ama bi sorum var bi astra fotorafına bakarken nette gözüme carptı esp nin hizasında sag taraftaki tus ne işe yarıyor? Üzerinde P yazıyor sanırım. Tesekkürler şimdiden
[/quote]
p tuşuna basarsanız park sensörünü kapatabilirsiniz

manisalı3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eraytly link' Alıntı:

p tuşuna basarsanız park sensörünü kapatabilirsiniz

Bendede var park sensörü ama ne akla hizmetse o tusu koymamıslar oyüzden bende bilmiyorum :) tesekkürler.