Bazı problemler

yildirim11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bazı problemler

Bugün Odak'ta Tarık Bey'e sordum, AFL far sistemi garanti kapsamındadır dedi. Zaten benim aracımda da garantiden değişti. Bazı arkadaşlar sonradan AFL far takıyorlar sadece xenon olarak kullanmak için, belki garanti onları kapsamıyordur.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
:D forumu daha fazla karıştırmak istemem ama öyle birşey (AFL bedelini kasko veya garanti karşılamıyor diye) okuduğuma eminim, ama doğru olup olmadığına emin değilim.

Gerçi alındığında çalışmıyorsa da nasıl karşılanmaz ki!!

Abi araba kaskoya araç tipi girilirken Cosmo diye girilmiş ise cosmodada orjinal bu far var kasko bunu her türlü karşılamak zorunda karşılamıyorum derse Sigorta Tahkim komisyonuna başvurulur paşa paşa öder. Ama kasko aracın durup dururken olan hiç bir arızasını kırılmasını dökülmesini ödemez hasar olması gerekir.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

greatt

böylece arada "ya AFL bozulursa" demekten vazgeçebilirim!  :)

ankarastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

meraba arkadaşlar forumda daha yeniyim ilk yazım hatta. bende radyodan dolayı sıkıntı çekiyorum. radyo dinlemez oldum artık. radyomdan sürekli her kanalda cızırtı geliyor serviste ve bizim sitede oturan birinin arabasında da denedim aynı sorun onlarda da var sizde var mı acaba? bu normal diyip hata olarak mı görüyüm yoksa üstüne gidiyim mi? ankara opanla çok yakın iş ilişkilerim var eğer sizde yoksa uğraşıcam radyoyu değiştirtmek için..

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba, aracımda CD300 mevcut radyoda bahsettiğiniz gibi herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Afl kaskodan karşılanıyor, ben kaskodan değiştirmiştim, her ikisi de 3500 tl civarı tutmuştu
Garanti konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar Tarık bey veya Odağa uğrarlarsa en üst derecede bu konuda
her zaman bizim ve müşterilerin yanında oluyorlar
Geçmiş olsun bu arada probleminizin çözülmesi sevindirici