Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

Herkes arabasını güle güle kullansın kazasız belasız sürüşler. :D astra aşkı çok fena be arkadaşlar ayrılalı 3 gün oldu ama şimdiden beyaz aşkımı özledim.. yenisi kımsetse bayramdan sonra gelecek sanruflu navili sport dizel. deri koltuklar aklımda kaldı

Cihangir_87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha önceden böyle bir sorun yaşayan varmı bilmiyorum ama bana çok komik ve tuhaf geldiği için yazmak istedim. Durum şu şekilde; aracımı 14 martta özel sipariş olarak verdim ve 13 mayısta aracın İzmire indiği söylendi ve hala gümrükleme işlemi yapılamamakta. Sebebi ise evrak eksikliğiymiş ve bu evrağın nezaman neşekilde Türkiyeye ulaşacağı kimse tarafından bilinmemekte. Sanırım oda günümüz teknolojisi dışında gemiyle vs gelecek... Bekliyoruz bakalım hayırlısı artık...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Cihangir_87 link' Alıntı:
Daha önceden böyle bir sorun yaşayan varmı bilmiyorum ama bana çok komik ve tuhaf geldiği için yazmak istedim. Durum şu şekilde; aracımı 14 martta özel sipariş olarak verdim ve 13 mayısta aracın İzmire indiği söylendi ve hala gümrükleme işlemi yapılamamakta. Sebebi ise evrak eksikliğiymiş ve bu evrağın nezaman neşekilde Türkiyeye ulaşacağı kimse tarafından bilinmemekte. Sanırım oda günümüz teknolojisi dışında gemiyle vs gelecek... Bekliyoruz bakalım hayırlısı artık...

Her gün biraz daha geriliyorsunuzdur bu duruma :)

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla arkadaşım 90 gunden önce gelmez demişlerdi bana özel siparişin sana 60 gün demeleri beni çok şaşırtmıştı. bence 90 günü bulacaktır 120 günü bulduğu oluyormuş.

Cihangir_87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Her gün biraz daha geriliyorsunuzdur bu duruma :)
Kesinlikle öyle, aracın Türkiyede olupta beklemek dahada  sinir bozucu inanın ::)
mustimx link' Alıntı:
valla arkadaşım 90 gunden önce gelmez demişlerdi bana özel siparişin sana 60 gün demeleri beni çok şaşırtmıştı. bence 90 günü bulacaktır 120 günü bulduğu oluyormuş.
Dediğiniz doğru ama aracın Türkiyeye gelme süresi için 90-120 gün deniliyor, gümrükleme işlemi ve aracın bayiye gelmesi ise 2-3 gün olduğu yönündeydi  ;)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle öyle, aracın Türkiyede olupta beklemek dahada  sinir bozucu inanın ::) Dediğiniz doğru ama aracın Türkiyeye gelme süresi için 90-120 gün deniliyor, gümrükleme işlemi ve aracın bayiye gelmesi ise 2-3 gün olduğu yönündeydi  ;)
Beklemek zordur ama sonu güzel olacaksa çok güzeldir. Bir an sekiz ay öncesine gittim bir hafta bekleme süresi vardı keyifli geçmişti. Ancak altı ay beklemek için aynı keyiften bahsetmek mümkün değil haklısınız.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umarım en kısa sürede aracınıza kavuşur güzel günlerde kullanırsınız, çalıştığım Almanya merkezli firmada da benzer durumlar yaşanabiliyor bu durumlarda eksik evraklar DHL gibi hızlı postalarla 2-3 gün içerisinde gelebiliyor,.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Ulusoy Turizm gibi "Hacı şu evrağı unutmuşuz be, sen götürsene" mantığıyla bir sonraki gemiye verdilerse kötü. (:)

Cihangir_87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Umarım en kısa sürede aracınıza kavuşur güzel günlerde kullanırsınız, çalıştığım Almanya merkezli firmada da benzer durumlar yaşanabiliyor bu durumlarda eksik evraklar DHL gibi hızlı postalarla 2-3 gün içerisinde gelebiliyor,.
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim ;)
GNSpower link' Alıntı:
Ulusoy Turizm gibi "Hacı şu evrağı unutmuşuz be, sen götürsene" mantığıyla bir sonraki gemiye verdilerse kötü. (:)
005hihih bende öyle düşünüyordum ama dün Opel Türkiyeye şikayetim sonucu bugün neyseki iyi haberi aldım evrak işlemleri tamamlanmış gümrükleme işlemine başlanmış sonunda  :)