Astra NJoy 2004 - Bobin

• Konuyu başlatan maestus_hominis
  • Başlangıç tarihi
M

maestus_hominis

Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba,

Astra Njoy 2004 marka arabamda bir problem olustu, gaz verdigim zaman duzensiz bir tepki veriyordu. Serviste problemin bobinden oldugunu tespit ettiler. Sorum su : Astra larda bunun kronik bir problem oldugunu ve bobin'in bozuldugunu ve tekrar edebildigini soylediler. Benzer problemle karsilasan oldumu acaba ? Ucuz bir parca degil 220 YTL civari para verdim ve bir anda bozuldu, engellemek icin yapilabilecek birsey varmi acaba ? Tesekkurler..

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bozulabılıyor ancak kronık dıye bırsey degıl ama bozuluyor

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kronik Oldunu Sanmiyorum Benim 2001 Elegance Sol Fari Su Kaçiriyordu Ve Bu Kronikmiş Dediler Banada

umcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa comfort var 2001 model bende. ve radyotörüm tıkandı. bunun içinde bana kronik dediler. sanırım biraz üstüste denk gelmesi hemen sorunu kronik yapıyo. ya da her tamirci çeşitli sorunları kronik görüyo.
maestus ayrıca aynı sorun bendede var. arabam gaz verince yada gazdan ayağımı çekince silkeliyo. her zaman olmuyo. ama gün geçtikçe artıyomuş gibi geliyo.

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akadaşlar ağzı olan konuşuyor diyoruz tamamen doğru.bujileri düzgün değiştirmezsen orjinal ve onun muadili parça kullanmaz kötü ateşleme bbinin aşırı ısınmasına ve zarar görmesine neden olur.
kronik diye birşey yok.
k.i.b

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bildiğim Astra G lerin hiçbir kronik sorunu yok bi koltuk gıcırtısı varki bu bütün opellerde var deniyor ama ben şahit olmadım daha