Astra k tavan sacı esnemesi

Sizin astra k da tavan sacı esnemesi varmıdır

• Var

Oy: 1 50.0%
  • Yok

Oy: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Zekibere

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.Opel astra k 2019 dinamik aracım var. aracın tavanını silerken hafif bir baskı uyguladığımda içeriye doğru esnediğini farkettim.aracın tavanının sağ ve son yanlarında esneme var.orta ve arka kısımlarında yok.sizin astra k araçlarınızda da varmı arkadaşlar?cevap verirseniz sevinirim

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.Opel astra k 2019 dinamik aracım var. aracın tavanını silerken hafif bir baskı uyguladığımda içeriye doğru esnediğini farkettim.aracın tavanının sağ ve son yanlarında esneme var.orta ve arka kısımlarında yok.sizin astra k araçlarınızda da varmı arkadaşlar?cevap verirseniz sevinirim
2016 Model Astra K Dynamic model var..Malesef aynı durum...Tavan sacı çok ince...Silerken çok hafif bir baskı bile uygulasan içeri esniyor...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bi aralar honda araçlarda vardı buna benzer bir sorun. Hatta haberlere de çıkmıştı diye hatırlıyorum.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bi aralar honda araçlarda vardı buna benzer bir sorun. Hatta haberlere de çıkmıştı diye hatırlıyorum.
Yok öyle bir sorun değil...Hondalardaki göçük problemiydi...Bu tavan sacı inceliğinden...Biraz baskı uygulayınca esneme yapıyor...

• Beğen
Tepkiler: Hasip

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
toyota corolla aracım vardı onda da vardı böyle bir esneme. bu sac kalınlığından ziyade alt dolgusunun tam oturmamasından dolayı olabilir.