Astra J

Muhammed1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle selamünaleylüm cümleten aranıza yeni katıldım.Benim astra H.1.3 cdtı 2009 model astram var ve ben aracım modellemek istiyorum ve astra j 1.6 dizel 136 bg bisinees paket almayı düşünüyorum 67 bin civarı bi fiyatı var bu paraya deger mi kullanan arkadas varsa yardımcı olabilirler

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz Hocam genel olarak kullananlar memnun birde şu var bu fiyat aralığında hangi araçların dizelleri alınabiliyor ki ?

Muhammed1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşbulduk hocam bu fiyatlara Ford focus 2012 ww jetta gibi araclarda var ama opel astra j sedanı satarken çabuk elden çıkarabilirliyim veya zarar edermiyim bi düşünce var. Ama gönlüm astra j den yana

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim kadarıyla rakibi olan focus ve jettadan daha ucuza satılıyor astra ve piyasada satışları oldukça hızlı oluyor. Bence son karar sizin ancak yerinizde olsam astrayı alır geçerdim.

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de Astra ama turbo, motor, DPF, elektronik, boya, kaza vs. çok iyi expertiz yapılması lazım 2. elde. Ben 2 ele güvenip alamıyorum.

mertspr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra j 136 HP alabilirsin bence de hocam bende donanımsızı (edition) var . Motorda gücü çok yüksek ve keyifli

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhaba ;
"Aramıza yeni katılanlara" Hoşgeldiniz...
Astra J 1,3 dizel satmış biri olarak satışında problem yaşamazsınız diyebilirim. Burada önemli olan ise fiyat, donanım, motor değerlerine göre fiyat belirleyebilmenizdir. Ayrıca kaporta işlemleri ve veya işlemsizliğide her araçta olduğu gibi önem taşımaktadır.
konfor güvenlik gibi alınca görebileceğiniz bir çok özellikten ötürü tercih edilebilir.

136 bg 1,6 cdti araçlar şuan için en rağbet gören araçlardır. şehir içi kulanım değerleri 1,3 lere göre yüksek olsada performans olarak gayet başarılılar.. 67 bin tl ise araç için diğer özelliklerini bilemediğmizden yorum yapmamız pek doğru olmaz.

Ama şu sıralar piyasa çok yüksek... düşer mi bilemem....

• Beğen
Tepkiler: Muhammed1