Astra J Vale modu nasıl kapanır ?

kzmdrn55

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Astra J Elite paket 2016 model arac kullanmaktayım. Sanırım yanlıs bir tuş kombinasyonu yaptım ve aracımın CD600 intellink radyo ekranı vale moduna geçti. radyo ayarları uygulaması yapamıyorum, lütfen önce güç butonuna basın uyarısı veriyor. Ekranda da vale modu yazısı belirmiş durumda.

Vale modunu nasıl devre dışı bırakabilirim, bilgisi olan cevap verebilir ise cok makbule geçecek. Teşekkürler, iyi hafta sonları.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Kazım bey az önce kendi aracımdan kontrol ederek size bilgi aktarmak istedim. Aşağıda detaylarını verdiğim şekilde devre dışı bırakabilirsiniz.

Vale modu nedir: Aracınızı yıkama veya başka bir kişi kullanacağı zaman multimedya ayarlarınızı kurcalamaması için tasarlanmış misafir modudur diyebiliriz. Bu ayara aracınızı çalıştırdıktan sonra Multimedya ekranınızda AYARLAR kısmına giriş yaptıktan sonra Vale Modu kısmına dokunarak belirleyeceğiniz şifreyi 2 defa onaylayarak giriş yapabilirsiniz. Bu girişten sonra multimedya ekranınız şifre ekranına dönüşecek ve hiçbir işleme izin vermeyecektir. Şifrenizi giriş yaptıktan sonra bu ekranı kapatabilirsiniz. Şifrenizi unutmuşsanız multimedya sistemine bağlı olan veya daha önce bağladığınız bir telefonu tekrar bağlayarak şifremi unuttum kısmından SMS seçeneğini işaretleyebilirsiniz.