ASTRA J SEDAN GÜVENLİK CAM FİLMİ

kemalyigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar, hayırlısıyla çarşambaya cosmo 1,3 sedan ımı alacam, servis danışmanı araca 550 tl fiyatla boya, motor, koltuk koruma ve güvenlik ve güenşlik cam filmi önerdi, bende kabul ettim, sıfır araçta özellikle boya koruma önemli. ancak cam filmlerinde bu güvenlik filmi nası bişe yada yaptıran arkadaş varsa tecrübelerini paylaşırsa iyi olur. hani yaptırdık ama cahil kalmayalım bilelim ne yaptırdığımızı.

bulduğum bir video,,,???

araç güvenlik cam filmi

racingteam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA J SEDAN GÜVENLİK CAM FİLMİ

Hayırlı olsun yaptırmışken keşke kaput koruma filmide yaptırsaydın kaputu komple kaplıyolar, ben kaput filmi dahil 850 tl ye yaptırmıştım.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanırım bu paketi bayi üzerinden 4a firmasına yaptırıyorsunuz.
Bende güvenlikli llumar film vardı.Almanya'da tescil öncesi muayeneden geçemediği için söktürmek zorunda kaldım. Sökülürken filmler tek parça halinde kaldı.Söken usta, film sağlammış, sağlam olmasa sürekli yırtılır uğraştırırdı dedi.

Film içerden yapılıyor, mantığı camın parçalanmasını ve dağılmasını önleyerek içeriyi korumak.Kaza anı yanında hırsızlık girişimleri için de caydırıcı etkisi var.Normalde bir seferde paramparça olan cam, film ile ancak 5. seferden sonra çatlıyor.

kemalyigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

racingteam link' Alıntı:
Hayırlı olsun yaptırmışken keşke kaput koruma filmide yaptırsaydın kaputu komple kaplıyolar, ben kaput filmi dahil 850 tl ye yaptırmıştım.

teşekkürler, kaput koruma da düşünmeliyim bence, önceki aracımda bir çok rütüşluk taş izleri oluşmuştu, ancak bütçemi oldukça aşmış durumdayım, artık bayiden eşantiyon çingenliğine başvuracağız,