Astra j Kırmızı Şeytan

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j Kırmızı Şeytan

Herşeyiyle mükemmel bir uyum 3 kuruş fazla olsun kırmızı böyle olsun demişsiniz :) Hayırlısıyla Allah kaza bela vermesin. Bende Cosmo'mu bekliyorum fakat jantlarını pek beğenmiyorum sport jantlar + difüzör ve çift çıkış bakalım sizin arabanızı babamla birlikte baktık onunda içi gitti ama maliyetini henüz söylemedim belki bi kıyak geçer :D :D :D

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

YunusÇelebi link' Alıntı:
Herşeyiyle mükemmel bir uyum 3 kuruş fazla olsun kırmızı böyle olsun demişsiniz :) Hayırlısıyla Allah kaza bela vermesin. Bende Cosmo'mu bekliyorum fakat jantlarını pek beğenmiyorum sport jantlar + difüzör ve çift çıkış bakalım sizin arabanızı babamla birlikte baktık onunda içi gitti ama maliyetini henüz söylemedim belki bi kıyak geçer :D :D :D

Teşekkürler.
İnş gönlünüze göre olur..

Maliyeti bence de söylemeyin :)

humutcosar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sizin araçta opc yan sinyal yok muydu ben mi yanlış hatırlıyorum neden onunla çakilmiş resim göremedim?

canakaltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba
2. kere astra sahıbı oldum 2011 sıyah 1.3 cosmo vardı gectıgımız cuma gunu 2012 beyaz 1.3 cosmo mu navi 600 opsıyonuyla teslım aldım sormak ısteıdıgım sey
1. cıft egzoz uygulamasının malıyetı odakta ne oldu
2. zaten bır tane egzoz cıkısnız cardı ıkıncıyı kesekren orjınalde kesık olan kısmındakı uzantıyı nasıl yaptılar? ıkı kısmında yakın plan fotosunu ekleyebılırmınsız
3.  interface dedıgınız parca ıcın tıkladıgım lınk calsımıyor ben de navı 600de dvd ve gerı gorus seceneklerının olmasını saglayabılırmıyım nasıl?

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

canakaltun link' Alıntı:
Merhaba
2. kere astra sahıbı oldum 2011 sıyah 1.3 cosmo vardı gectıgımız cuma gunu 2012 beyaz 1.3 cosmo mu navi 600 opsıyonuyla teslım aldım sormak ısteıdıgım sey
1. cıft egzoz uygulamasının malıyetı odakta ne oldu
2. zaten bır tane egzoz cıkısnız cardı ıkıncıyı kesekren orjınalde kesık olan kısmındakı uzantıyı nasıl yaptılar? ıkı kısmında yakın plan fotosunu ekleyebılırmınsız
3.  interface dedıgınız parca ıcın tıkladıgım lınk calsımıyor ben de navı 600de dvd ve gerı gorus seceneklerının olmasını saglayabılırmıyım nasıl?

Merhaba ,

֖ncelikle astranız hayırlı olsun :)

1. Odakta maliyet 400 - 450 tl civarı. Dışarıda daha ucuza yaptırılabilir ama garanti sorunu olur.
2. Sanırım difüzörden bahsediyorsunuz.Diğer taraftan ölçüsü alınıp kesildi. Araçta şu an OPC line difüzör var orj difüzör takılı değil foto çok anlamlı olmayacaktır.
3. NAVI600 için interface gelmek üzereydi.Odak tan Tarık bey yardımcı olur. CD500 e olan interface NAVI600 e olmuyor NAVI600 un voltajı daha yüksek.

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kapı kolu led uygulaması ile ilgli resimler sitedeki veri kaybında gitmiş tekrar ekledim.

20120929_110225.jpg

20120929_110126.jpg

20120929_110157.jpg

20120929_105950.jpg

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu araca kırmızı cok mu yakısıyor :))) bana mı ole geliyor
Allah nazaardan saklasın kırmızı gercekten cok GUZELLLL

UnStabLe