Astra j kasa hız sabitleme Yardım

BlackBaroN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamun aleykum

Astra j kasa edetion 2012 otomatik aracım var. Devir ekranında hız sabitleme simgesi var ama direksiyonda ya da kollarda hız sabitleme düğmesi yok. Anlamadığım nokta aracım hız sabitleme uygun mu? Hız sabitleme simgesi gösterge ekranında mevcut, bu manuel takılabilir anlamına mı geliyor? Lütfen cevap verirseniz memnun olurum. Araç 2012 model opel astra j kasa hashback edetion

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aynı araca ve donanıma sahibim. Benim ki makyajlı kasa. Direksiyon da olması gerekiyordu. Sizin aracınız makyajsız kasa mı?

BlackBaroN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı araca ve donanıma sahibim. Benim ki makyajlı kasa. Direksiyon da olması gerekiyordu. Sizin aracınız makyajsız kasa mı?
Evet. Misalen direksiyon da bulunan iki şartelden biri ( sağ taraf telefon radyo arama vs) varken sol taraf boş.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
makyajsız kasalarda hız sabitleyici yok maalesef.

BlackBaroN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
makyajsız kasalarda hız sabitleyici yok maalesef.
Ama gösterge ekranında (Devir ekranı) simgesi var. Manuel taktirsam olur mu? 200 tl ye takılıyorlar diye biliyorum. Anlaşılan benim bir opel servisine gitmem gerekiyor.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
devir ekranı standart şerit takip simgesi bile var ona bakarsan:) manuel nasıl taktıklarını bilemiyorum ama keşke almadan önce makyajlı makyajsız farkını iyi araştırsaydınız. direksiyonda hemen sırıtan bir şey zaten sol tarafın boş olması.

BlackBaroN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devir ekranı standart şerit takip simgesi bile var ona bakarsan:) manuel nasıl taktıklarını bilemiyorum ama keşke almadan önce makyajlı makyajsız farkını iyi araştırsaydınız. direksiyonda hemen sırıtan bir şey zaten sol tarafın boş olması.

Sormayın ya. Neyse aldık artık. Araçtan memnunum genel anlamda. Çok aramam bu özellikleri olsa iyi olurdu ama neyse :)

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hız sabitleme kolunu internetten temin edip opcom ile yapabilirsiniz hatta esp sistemi hile sonradan yapılabiliyor orj. Ekipmanlarla yağmur sensoru far sensoru işini bilen birisi olursa afl veyahut ahl far sistemi