astra j içeriye su alma problemi

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
opel.de almanya'ya yollamış olduğum maili aşağıda sunuyorum.

öncelikle iyi çalışmalar dilerim, aralık 2010 da Türkiye izmir egem opel bayisinden almış olduğum astra j sport ecoflex marka model aracım, ocak 2011ayında yolcu tarafı alt döşemesine aşırı miktarda yağmur suyu birikmişti, şikayetim Türkiye izmir opel arkas servisi tarafından giderildiği söylenerek aracı teslim almıştım. ancak şikayetim tekrarlamış olup(halen her yağmurda yağmur suyu birikmekte) halen devam etmektedir, yaklaşık 50 bin tl veripte almış olduğum aracımdan kuş serisi araçlarda bile rastlanmayacak, benimde şikayetimi söylemeye utandığım bir arıza nedeniyle soğumuş bulunmaktayım. şikayetimi gm türkiye ile de paylaşmış olup mağduriyetimin ivedilikle giderilmesini talep ediyorum. (A***v*****/İZMİR İRTİBAT TEL:0505********)

buda yeterli olmaz ise hukuki yollara başvuracağım. astra j alacak olan arkadaşların bu tür durumlara hazırlıklı olmaları gerekiyor. gelişmeleri bildirmeye devam edeceğim.

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j içeriye su alma problemi

geçmiş olsun umarım en kısa sürede probleminize çözüm bulunur..

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

aracımı cuma günü izmir opel arkas'a teslim ettim. bu kez ön kolsol ile motor arasınıda kontrol edeceklerini söylediler ve aracın yaklaşık 1 hafta kalmasını istediler. Umarım haftaya cumaya kadar problem giderilir. gelişmelerden forum'u haberdar etmeye devam edeceğim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun
gelişmeleri bekliyoruz

erkan_onem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

volkan bey geçmiş olsun  değişim talep edin böyle birsey olamaz ya ben henüz almadım ama basıma böyle birsey gelse direk değişim talep ederim yok mu böyle bir ihtimal

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

durum üzücü... umarız en kısa sürede güzel bir sonuç elde edersiniz...

mujdatozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mujdatozkan.com

sn. volkansan geçmiş olsun öncelikle. Aynı porblemleri bende yaşadım 2. defa arcım su aldı bir sürü tel görüşmesi ve mail sonucunda almanya teknik masa servis ile görüştü ertesi gün aracı teslim ettiler  şimdi hiç bir sorun yok . Bu süreçte değişim için ısrarcı oldum GM değişim için aynı prblemin 3 defa tekrarlaması gerektiğini söyledi bu süreçte serviste yapılan işlemlerle ilgili raporları almanızı ve iyi saklamanızı tavsiye ederim (tekrar yaşanma ihtimaline karşı) tekrar geçmiş olsun

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

bugün aracımı servisten teslim aldım. defalarca tazdikli su ile test ettiklerini, problemin giderildiğini söylediler, umarım birdaha tekrarlamaz. opel izmir arkas bu işte tecrübe sahibi oldu diyebiliriz. kimsenin başına gelmemesi dileğiyle...

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun Volkan Bey, neden kaynaklandığını ve nasıl çözdüklerini ayrıntılı anlattılar mı acaba?

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
Geçmiş olsun Volkan Bey, neden kaynaklandığını ve nasıl çözdüklerini ayrıntılı anlattılar mı acaba?
sorunun kalorifer motorunun yerine tam oturmamasından kaynaklandığını söylediler.