Astra J Hakkında Sorular ?

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi akşamlar diliyorum

Yakın bir zamanda astra j enjoy active alacağız.Sport düşünmüyoruz.
Araç cdti makyajlı kasa neptün renginde olacak.

Bir kaç sorum var cevaplarsanız çok sevinirim,

1-Araçta CD300 ekran var.Oldukça küçük :) ileride bu ekranın yerine navigasyonlu büyük ekran takılabilir mi ?

2-resimde ki body kit makyajlı kasaya olur mu? Garanti sorunu olur mu?
3-Biraz saçma olabilir ama manuel klima dijital klimaya çevirilebilir mi ?
4-Yokuş kalkış desteği manuelde standart mıdır ?
5-Bu söylediklerim garantiyi bozuyor.Garantiyi bozmadan neler yapılabilir ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Hakkında Sorular ?

yokus kalkis destegi donanimda var yaziyor ise vardir.Zaten manuel araclar icin rahatlik sagliyor:) Dijital.klima konusu benim aracimda cift tarafli var sonradan takilcagini dusunmuyor sonucta arac beynine gore yapiliyor sogutma miktarlari kesin bilen varsa bu konuyu yazabilir:)

Ama sunu soliyim aradaki fark bin iki bin lira gibi ise kesinlikle sport dusunun donanima bakinca baya fark goruceksiniz:)t

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
yokus kalkis destegi donanimda var yaziyor ise vardir.Zaten manuel araclar icin rahatlik sagliyor:) Dijital.klima konusu benim aracimda cift tarafli var sonradan takilcagini dusunmuyor sonucta arac beynine gore yapiliyor sogutma miktarlari kesin bilen varsa bu konuyu yazabilir:)

Ama sunu soliyim aradaki fark bin iki bin lira gibi ise kesinlikle sport dusunun donanima bakinca baya fark goruceksiniz:)t

teşekkür ederim bende sport istedim ama arada 3 bin tl gibi fark var.fiyat yükseliyor ve babamın aklına o fiyatlara başka araç girebilir :) kendim astra j leri seviyorum :)

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aklima gelmisken sunu soliyim fiyat alirken izmir ve antalyayi arayip sorun antalyada ant oto uyguna birakiyor.
Enjoy active icin yanilmiyorsam tek satir ekrana o sekilde takilmiyordu forumda navigasyon tarafinda var bilgi bit bakin derim:)

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1. soru için evet sorunsuz navigasyon takılır tek satır ekran sökülüp aynı yere monte ediliyor orjinalliği bozulmuyor
2. soru için evet takılır ama yakışıp yakışmayacağı size kalmış önde sorun değil ama arkada krom çıta var bence bozuyor karar sizin.
3. ve 4. soruları bilenler yanıtlasın
5. soru için body kit sorun yapmaz ama navi takarsanız bildiğim kadarıyla sadece teyp ve hoparlorler garanti dışı kalır ayrıca takılan cihazdan dolayı elektik aksamında bir sorun olursa buda garanti dışı kalacaktır. Ancak şöyle bir durum var bu ürünü serviste taktırma gibi bi şansınızda var o zaman garanti sorunu yaşamazsınız.

Aracınız hayırlı olsun, aramıza hoşgeldiniz.

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
1. soru için evet sorunsuz navigasyon takılır tek satır ekran sökülüp aynı yere monte ediliyor orjinalliği bozulmuyor
2. soru için evet takılır ama yakışıp yakışmayacağı size kalmış önde sorun değil ama arkada krom çıta var bence bozuyor karar sizin.
3. ve 4. soruları bilenler yanıtlasın
5. soru için body kit sorun yapmaz ama navi takarsanız bildiğim kadarıyla sadece teyp ve hoparlorler garanti dışı kalır ayrıca takılan cihazdan dolayı elektik aksamında bir sorun olursa buda garanti dışı kalacaktır. Ancak şöyle bir durum var bu ürünü serviste taktırma gibi bi şansınızda var o zaman garanti sorunu yaşamazsınız.

Aracınız hayırlı olsun, aramıza hoşgeldiniz.

teşekkür ederim tam da istediğim cevaplar :)