astra j follow me home

srknnrcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar 2010 model cosmo aracim var. Kumandadan kapilari actigimda farlar yanmiyor. Sadece 4lu sinyal yaniyor. Forumda soruna dair yazilar buldum ancak orada arac ekranindan konfor ayarlarindan yapildigi yaziyor bende konfor ekraninda sadece sinyal sesi yuksekligi cikiyor. Tum menulerede baktim boyle bir kisim bulamadin. Galiba o menu 2013 ve ustunde varmis. Sebebi hakkinda fikri olan var mi acaba.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sırasıyla şu işlemleri yapacaksınız:

Config Tuşu>Ayarlar> Araç ayarları>Dış ortam aydınlatması>Kilit açıldığında dış aydınlatma>AÇIK

srknnrcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Iste o yok bende arac ayarlari menusu altinda 3 sik var. Konfor ayarlari, dil ayarlari birde fabrika ayarlari baska bir sey yok

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
benim aracım 2010 sport ve bende Recai arkadaşımızın yazdığı menü var ,sizin durumunuz ilginç akşam aracınızı stop edip şöför kapısını açıp kontak anahtarını çıkarıp selektör yaptığınızda farlar yanık kalıyorsa bence sorun sadece menü ile ilgilidir yoksa eğer komple yazılımsal bir sorun vardır.

srknnrcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onu denedim onda sikinti yok ancak kilitli iken kapilari actigimda yanmiyor. Menuyude anlamadim. Fabrika ayarlari yapsam ne olur acaba

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok ilginç..

Araca Navi filan mı takılıp, söküldü acaba.

Siz yine de bir çevirin Fabrika ayarlarına isterseniz.O da olmazsa servise gidip yazılımınızı güncelletirsiniz.

Ulaş abi selamlar bu arada.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Çok ilginç..

Araca Navi filan mı takılıp, söküldü acaba.

Siz yine de bir çevirin Fabrika ayarlarına isterseniz.O da olmazsa servise gidip yazılımınızı güncelletirsiniz.

Ulaş abi selamlar bu arada.
aleyküm selam Recai :)

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapıları açma tuşuna arka arkaya 2 kere basmayı deneyin benim corsa da öyle yanıyo farlar.