Astra J 1.4 T Lpg Montajı

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J 1.4 T Lpg Montajı

tunc041 link' Alıntı:
şöyle söyleyeyim aracı olan ve 10.000 km yi geçmeyen arkadaşlar LANDİRENZO firmasından yetkili biri ile görüştüm A serisi motorlar için G.M ile yapılan ve imza aşamasına gelen çalışmalar ile 2-3 ay içerisinde yeni geliştirdiği kitler ile G.M garantisini bozmadan yetili servi,ste takılmak kaydı ile tüp takılmaya başlanacağı bilgisini almış bulunmaktayım :) ve bu sevinçle sattığım 1.4 140 hp cosmo astramdan sonra aldığım 1,6 112 hp exls. c-4 ümü elden çıkarım 1.4 140 hp beyaz cosmo otomatik aracımı sipariş verme kararı aldım astradan sonra c-4 bana çok ama çok yavan geldi malesef.

inş doğrudur zaten italya ve almanyada lfabrika çıkışlı lpg entegreli versiyonları satılmaya başlanmıştı.hakan hocamız da bu konu ile ilgili yerlere mesaj atmıştı, sanırım kendisine karşı taraftan cevap  gelmedi geldiği zaman zaten paylaşıkcaktır burdan.

avicenna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

special_Yeah special_Yeah special_Yeah special_Yeah special_Yeah

emreaarslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya bende beklıyorum inş yaza kadar olur bu iş bizde muradımıza ereriz:):)

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dizellerin pabucunu dama atacak gelişme Turbo LPG bende beklemedeyim... garanti bozulmadan olursa kimse dizel düşünmez. Yine opelde neysede(belkide 1.3 olduğu için 1.6 gelince değişir)vw de dizel turbo benzin farkı  11bin 31agryyy lirayı buluyor ki azımsanacak bir rakam değil.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

joseph33 link' Alıntı:
Dizellerin pabucunu dama atacak gelişme Turbo LPG bende beklemedeyim... garanti bozulmadan olursa kimse dizel düşünmez. Yine opelde neysede(belkide 1.3 olduğu için 1.6 gelince değişir)vw de dizel turbo benzin farkı  11bin 31agryyy lirayı buluyor ki azımsanacak bir rakam değil.

ne zaman geleceğinden bi bilginiz var mı hocam.yada yazışma yaptıgınız haber beklediğiniz yetkili bi merci

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga hocam opele iki defa mail attım ama geri dönüş olmadı hala demekki gelmeyecek olarak algıladım ben bunu. Almanya ve İtalyada satılıyor ama bizde nedense getirilmiyor. Oysa getirsen hem dizelden daha fazla kar eder LPG li diye, hemde rakiplerinin önüne geçer. Benim beklediğim landirenzo nun anlaşma yaparak serviste takması yoksa ben direk LPG li gelmesi ümitlerimi çoktan tükettim.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

joseph33 link' Alıntı:
Tolga hocam opele iki defa mail attım ama geri dönüş olmadı hala demekki gelmeyecek olarak algıladım ben bunu. Almanya ve İtalyada satılıyor ama bizde nedense getirilmiyor. Oysa getirsen hem dizelden daha fazla kar eder LPG li diye, hemde rakiplerinin önüne geçer. Benim beklediğim landirenzo nun anlaşma yaparak serviste takması yoksa ben direk LPG li gelmesi ümitlerimi çoktan tükettim.

anlıyorum hocam bende de şu an astra g var lpgli 4 seneden beri bende araç çok memnunum ama astra j den gönlüm yana şu an şu lpg olayı olsa direk alacağım bakalım hala beklemedeyiz :) hayırlısı bakalım

tunc041

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla Kocaelideki Opel yetili bayi olan Ekcan otonun Landiranzo yetkilisyle bizzat Olgun lpg nin sorumlu ile telefonda konuştuk 3-5 ay en geç oda anlaşma olacak ve yeni kitler servislerde monte edilecek A- Serisi motorlara sadece ve gelecek ve bende tekrar Astra alacağım :)

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

tunc041 link' Alıntı:
   Valla Kocaelideki Opel yetili bayi olan Ekcan otonun Landiranzo yetkilisyle bizzat Olgun lpg nin sorumlu ile telefonda konuştuk 3-5 ay en geç oda anlaşma olacak ve yeni kitler servislerde monte edilecek A- Serisi motorlara sadece ve gelecek ve bende tekrar Astra alacağım :)

haziran temmuz gibi yani hadi bakalım hayırlısı inş olur.

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tunc041 link' Alıntı:

takipteyim