astra h sedanda esp off sonradan yapılabilirmi?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
2 sene önce fln onuda denedim olmuyo araba çalışmıyo kendini korumaya alıyo :) boşuna denemeyin :)esp yide komple iptal ettirmicem sporta basılı tutunca off olcak :)başaramassam artık şükrü abiyle konuştum onun dediği şekilde ayar vercez

yok bende çalışıyor hiç bir sorun olmadan, zaten sport a basılı tutunca esp off oluyor normali o...

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanda ids plus varsa o zaman oluyo:) aracın tam olarak ne astra gtc mi?

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayatımda böyle saçma bi sistem görmedim ya,3 senedir resmen işkence çekiyorum esp kapanmıyo diye,esp olmayaydı daha iyiydi.herşeyi geçtim esp ile traction 1 çalışıyo oda ayrıda işte ayrı ayrı çalıştığını düşünelim mesela traction kapansın araba çıkmıyo saplandımı,geçen sene 3 cm çukura girdi teker geri geri giderken durmak zorunda kaldım araba vardı arkada.ileri geri yaptım yok sağ sol yapıyorum yok.vectra b lerdeki gibide değil traction controlü.bana göre traction controlün doğrusu hep ilerlemesi tekerin ama kesik kesik vermesi gücü .astra h de mühendisler nasıl yapmışsa artık saçma sapan bi traction control var.kesik kesik veriyo 20 kmh ile dönüyosa teker bi anda 30-40 a çıkıyo sonra 10kmh a düşüyo kendince çıkmaya çalışıyo.vectra b varken traction control kapama vardı ama 1 kere bile ihtiyaç duyulmadı banamısın demeden çıkıyodu kar,buz,saplanma.bi eğlenmek için arada kapatıodum sarsın diye.sırf bu yüzden en sonunda bişey yapamassam satıcam gerçekten çok saçma.opel bu konuda malesef bi honda bile değil.cıvıclerde bile vsa(esp) off var.neden koymassın ki?neymiş sadece ids olanlarda varmış.koy hepsine koy ne olur yani.çoğu kişi bu yüzden şikayetçidir eminim bundanda.hatta 2 sene önce fln serviste müşteri memnuniyeti fln mı ne dolduruluyodu almanyaya gidiomuş yazılanlar yazdık bi haltta olmadı.hadi koymadın bari sonradan bi yazılım yap duyur herkese isteyen yaptırsın buda bi müşteri memnuyeti parada al hadi.o kadar doldum ki artık.

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu ufaktan bir hortlatacağım ama ben de bu esp olayına takmış durumdayım. nasıl kapatılmaz anlamıyorum. kimi durumlarda tekeri sardırmam ya da kazımam gerekiyor fakat bu durum Opel'in pek umrunda olmamış sanırım.
bu geçen sürede çözüm bulan arkadaşımız var mı?