Astra h ilk mars ve 5. Vites

opel_krc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun lpg yi takan ustaya gosterdim. Buyuk ihtimal sorun regulatorden kaynaklaniyor. Ilk marsta araci boguyormus biriken gaz.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim araçlar maalesef hantal klima açıkken 3 bin devirin üstünde kullanırsanız çekme sorunu olmaz bende eskiden 3 bin devire yaklaşınca vites değiştiriyordum ama artık en az 3 bin devir hatta 3 bin deviri geçince vites değiştiriyorum çekişi daha iyi oluyor yokuşlarda falan bir deviri düşürürsen çok zor topluyor geçmiyen araba kalmıyor çok zor topluyan bir araba

opel_krc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki yakit konusunda nasil. Ilk depoyu 60 liraya fulledim. 220 km filan yapti genel olarak sehiricinde. Bana cok az geldi. Sizde asagi yukari durum nedir acaba.

edusunceli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki yakit konusunda nasil. Ilk depoyu 60 liraya fulledim. 220 km filan yapti genel olarak sehiricinde. Bana cok az geldi. Sizde asagi yukari durum nedir acaba.

İstanbulda 32-33 lt gaz ile 290Km yapıyorum. 2TL litresi. Siz yeni mi taktırdınız? 60 TL ye kaç litre alıyorsunuz. Fiyatı aynıysa ortalama sizinde normal.

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun yolda 16 kuruş 17 kuruş bazen 18 kuruş yakıyor gazın litre fiyatına göre değişiyor yaklaşık 100-110 km ve sürekli klima açıkken yakaladığım yakıt tüketimi
Şehir içi uzun süredir ölçmüyorum ama tahminim 25-30 kuruş arası değişir şehir içi tüketim çok değişken oluyor

opel_krc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.05 tl dolaylarinda aliyordum. 60 liraya 29 bucuk lt aliyor. 220 km yaptim. 28 kurusa denk geliyor galiba. Yuksek degil mi sizce.

EADSGHDFGHDJIKNBERWEERBNIUGHKLKJJJHJHGFFFDGVBCXCZHUHNXXYNMBVHKLOPWERTTNFNOPELASTRAENJOYNMBCBJDJDKDKRUOPWRNLKJHFHJJOODKERTHJFDKLMNS