Astra H döseme acikliği

Tsey

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,Kisa bir süre önce 2010 enjoy astra H benzinli bir araç alarak araniza katildik,alirken açikcasi dikkat etmedim ayni şey ayni araci kullanan diğer arkadaşlarinda araclarinda mevcutmu kronik bir sorunmu yaşa bağli bir sorunmu merak ettigim icin soruyorum,problem kapi dösemeleri en üst tarafta elimde dokundugumda üstten ayriliyor,hafifçe çekerek baktigimda üstte damla damla fabrikasyon yapistirici var klips göremedim,sanki kurumuş zamanla ayrilmis gibi duruyor 4 kapi dösemeside ayni bu zamanla olusan bir sorunmu yada kapi dösemelerinin daha önce söküldügünümü gosteriyor böyle bir sorunla daha önce karşilaşan oldumu cevaplarsaniz sevinirim

b16dth

Moderatör
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Evet kronik bir sorun ben dayson silikonla güzelce yapıştırmıştım. Sapasağlam olmuştu.

• Beğen
Tepkiler: Tsey

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Zamana bağlı öyle oluyor yada birisi tutup camın o araya elini sokup çekerse öyle oluyor söküp düzgün yapıştırma yapılırsa uzunca gider

• Beğen
Tepkiler: Tsey ve b16dth

Tsey

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Konu daha önce açilmış görmemiştim,cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim,kendim daha sonra sökülebilme ihtimaline karşin çözümü ,döseme uç iç kisimlarina 3m vhb çift tarafli bantla yapistirarak buldum

b16dth

Moderatör
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Silikonla da yapıştırsan sonra sökülebilirdi. Çift taraflı bant çokta sağlıklı olmayabilir, güzel temizlemediysen atar geri.

Emyn

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Aynı Sorun bende de vardı. daha 4 gün önce döşemeyi söküp düzgün bir yapıştırıcıyla yaptım