astra h angel eyes buğu sorunu!

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dısına slikon cekmeniz buguyu gidermez

işine su giren fara ekstra slikon çekilir

ilk farı taktırınca bi kaç gün bugu yaptı sonra düzeldi
1 sene sonra farın içini açtırıp kapatınca zekası geri plastikci bütün delikleri silikonla doldurmus sağ farım arada bi bugulanır sonra gecer

benim kullandıgım farda fk/depo ilk aldıktan sonra 3-4 gün far dısarıya alışyor galiba bugu geçiyor ben hiç sorun yasamadım tahliye kanalları açıksa kimse yasamaz

ÖNDE-R1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farın dış tarafında cok fazla hava akımı vardır eger farın birleşme noktalarında boşluk varsa hava akımı su birleşince bugu yapar bugu yapma sebebide budur saten silikon çekin dememdeki kasıt budur bugra :) çünkü 7-8 farklı farda denedik hepsinde aynı srun oldu silikon çekince geçti ;)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bildigim okudugum gördügüm buğunun olma sebebi iç dış sıcaklık farkı
tahliye kanalı ilede sıcaklık farkı azalır

7-8 farda denediysen dediklerinde haklısındır isteyen silikonda cekebilir zararı yok maliyeti düşük

ÖNDE-R1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugu olma sebebi öledir saten farkındaysan genellikle far bugulanmaları kışın arabayı stop ettikten sonra olur veya daha çok araba yıkarken olur çünkü farın içi tahminen 15-20 derece far acıkken daha fazla sıcak olur araba yıkarken birden soguk su yiyince bugulanma bşlar

r.rianzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
angel eye farları ledleri sarı onu nasılş beyaz cewiririz ona göre alıcam yarın yada obur gun cvp bekliyoorum stoplarım sonar onudamıo sonar alayım bide ucuza nerden ala bilirim

Bertone_Cabrio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende angel aldıgımda takmadan once ıyıce silikonla bırlesme yerlerını kapattılar buhu sorunum olmuyor o yuzden silikon en ıyı çözum bencede

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
depo filan dandik malzeme orjinalinde valeo kullanıyordum.şu an cosmo gm kullanıyorum.sağ far açılıp temizlenmesine rağmen ve o kadar yağışta zerre buğu yapmadı