Astra h amortisör tavsiyesi

Readerps

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Astra h kasalarda orijinal amortisör kullanmak mı mantıklı yoksa yan sanayi almakda iş görürmü yorumlarda yan sanayilerde konforsuz ve sesli diye yorumlar gördüm orijinal amortisörü GM kendisi mi uretiyor birine mi urettiriyor tavsiyelerinizi bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: SahinUcar8186

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Astra h kasalarda orijinal amortisör kullanmak mı mantıklı yoksa yan sanayi almakda iş görürmü yorumlarda yan sanayilerde konforsuz ve sesli diye yorumlar gördüm orijinal amortisörü GM kendisi mi uretiyor birine mi urettiriyor tavsiyelerinizi bekliyorum
Ucuz malzeme alacak kadar zengin değilim. Tek kelime başka laf yok.

• Beğen
Tepkiler: Readerps

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
gm alırsanız elbette ki orijinal ürün almış olacaksınız ama monroe diye bir maka var araştırmanızı öneririm. fiyat olarak orijinale göre makul kalite olarak da çok alt düzey değil.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Bulabiliyorsanız Bilstein veya Gm alın öncelik Bilstein olsun ama bulamıyorsanız Monroe gayet iyidir.

Readerps

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Sachs marka var onun hakkında ne düşünüyorsunuz

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
monroe ayarında diye biliyorum. eğer yaşadığınız yerde yollar bozuksa orijinal gm almanızı öneririm. daha fazla dayanacağını düşünüyorum ama yol durumu normal ise çok çukur vs yoksa siz de dikkat edip çukurlara düşmüyorsanız sachs, bosch, monroe vb gibi markaları düşünebilirsiniz. biz fikir veririz karar sizindir.

Readerps

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
monroe ayarında diye biliyorum. eğer yaşadığınız yerde yollar bozuksa orijinal gm almanızı öneririm. daha fazla dayanacağını düşünüyorum ama yol durumu normal ise çok çukur vs yoksa siz de dikkat edip çukurlara düşmüyorsanız sachs, bosch, monroe vb gibi markaları düşünebilirsiniz. biz fikir veririz karar sizindir.
Bizim burda yollar oldukça bozuk köye de gidip gelmek zorundayım yollar yoruyor arabayı

bRs*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Monroe taktırdım 2 yıla yaklaşıyor. Fena değil. Ustaya sormuştum gm de alsan bozuk yolda çukurda patlar, patlamaz diye garantisi yok, o kadar fark vermeye değmez demişti. Monroe nin iki farklı modeli vardı iyisinden taktırdım gmnin yarı fiyatıydı yeterli olduğunu düşünüyorum

Readerps

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Monroe taktırdım 2 yıla yaklaşıyor. Fena değil. Ustaya sormuştum gm de alsan bozuk yolda çukurda patlar, patlamaz diye garantisi yok, o kadar fark vermeye değmez demişti. Monroe nin iki farklı modeli vardı iyisinden taktırdım gmnin yarı fiyatıydı yeterli olduğunu düşünüyorum
Orijinaller gazlı mı astranın senin taktıkların nasıldı