Astra H 2004-2007 Sis kapağında led gündüz farı

hayrettin2013

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam

Astra H sis kapağında led gündüz farı çıkmış. Taiwan malı. Düşüncelerinizi alabilirmiyim.
cache_500_1__i_9314709_DRZ.jpg

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunu daha önce de sitelerde görmüştüm.Ben de yol da falan bir Astra görünce bakıyorum bundan kullanan var mı diye.Güzel birşeye benziyor ama kullanan birisinin yorumunu almadan değiştirmek istemiyorum. :confused:

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok pahalı. Zamanında düşünmüştüm ama yaklaşık 150 dolardı. Vazgeçtim... O parayı vermeyi düşünüyorsanız güzel bir uygulama olur... =)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende almayi düsünüyorum ama kullanici yorumu cok önemli tabi.. burda 150 euro türkiyede 100 euro gibi bir fiyat aslinda uygun ama arastirmalarima göre bazilarinda xenon a uyumlu degil diyor bazilarinda xenonla ilgili bir sey yazmiyor alipta elimde patlar diye bir türlü alamiyorum bende xenon afl var. bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynısının Corsa D kasa olanı içinde var. Sis farı kapağına 4-5 adet beyaz led döşemişler ve orjinal olmuş. Ama fiyat olarak çok pahalı(300-350 TL) olduğu için değermi bilinmez.

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eli yetenekli büyüklerim ve arkadaşlarımın rahatlıkla yapabileceği bir uygulama bence o paralara değmez. Kendim olsam orayı eriterek çıkartır boşluğunda kalıbını çıkartırım aynı kalıba plastik ısıtarak kapak yaparım içine ledi döşerim fotoğraftakinden farkı kalmaz :D

maotml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakışır