ASTRA H 1.3 ENJOY ALINIRMI

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA H 1.3 ENJOY ALINIRMI

hrnaltinsoy link' Alıntı:
İlandaki aracın ederi bence 25.Hadi en fazla 25.500 olsun.
piyasada o fiyata bulmak cok zor temiz araç yok.bu arac dırı duruyor 27500 vermemde 26500 derse alayım mı?

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee
recepakcay link' Alıntı:
Abi adamın yazdıkları doğruysa hasarsız temiz sigara içilmemiş arabaya 1-2 bin TL fazlası verilir sonuçta binici alıyor ticari amaçla alınmıyor.
hanımı bınıyormus bende aynı fıkırdeyım arac bakımlıysa parasına bakmıcan çunku bınmek ıcın alıyosun

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

attalos07 link' Alıntı:
piyasada o fiyata bulmak cok zor temiz araç yok.bu arac dırı duruyor 27500 vermemde 26500 derse alayım mı?

Galiba bütçe kısıtlı sizin makyajlı modelini almaya.Satıcıyla pazarlık yapın 26500 e verirse alın.

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen kardesım butce sınırlı.enjoy nasıl en bos modelmi h kasada

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

attalos07 link' Alıntı:
aynen kardesım butce sınırlı.enjoy nasıl en bos modelmi h kasada

H kasada Enjoy donanımı yıla göre ve parti üretimine göre çok değişti.Makyajsız kasa enjoylarda benim bildiğim far yağmur sensörü yok.Tek eksik o.Bende de enjoy var 2009 model.Bendeki son parti üretim olduğu için demin yazdığım özellikler standarttı.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi bakımları yapılmışsa almayı düşün ama dizellerin bakımsızlarında 5000 liradan aşagı servisten çıkamazsin.onu da iyice düşün.motor ustasına götür ne kadar masrafı var baktır.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
abi bakımları yapılmışsa almayı düşün ama dizellerin bakımsızlarında 5000 liradan aşagı servisten çıkamazsin.onu da iyice düşün.motor ustasına götür ne kadar masrafı var baktır.

Kardeşim görüşüne saygı duyuyorum ama yeni dizeller eskileri gibi değil daha sorunsuz biz 99 model seat toledomuza 200000 km. ye kadar sorunsuz bindik 130000 km. de almıştık. Hee şu doğru dizel araba alıyor iken motorunu 1 değil 2 defa baktıracan ama düzgün bakılmış ise sorun çıkarmaz.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 yıl boyunca enjoy 1.6 kullandım. Şahane bir arabaydı. 2005 modeldi 26500 e pazarlıksız 5 dk da sattım. Yol tutuş, kasası hiç bir zaman değişmeyecek olan duruşu ile 10 numara arabaydı. Benim aracımda ne değişen ne de boya vardı pazarlıksız gitti. Eğer arabada fazla kusur yoksa km orjinalse fazla düşünmeye gerek yok. Hayırlı olsun şimdiden.

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araç çok iyi 1-2 vites biraz hantal ama 3-4 akar gider araç 5 vitesi bile görmezsin nadir  Halen duruşu çok güzel yakıtı güzel ama size tavsiyem 50 ile 70 bin km arası bakın üstüne cıkınca sizde zevk almazsınız zaten yeni astra almadan önce tekrar bi düşündüm yine h kasamı alsam diye halen güzel halen estetik araç.

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaslar arabaya baktım bugun ,arac cok guzel dıri duruyor fakat serefsızın bırı sağ tarafını komple cızmıs harıta yapmıs resmen bıde arac lastık ıstıyordu pazarlık bıle etmeden vazgectım.aklınızda olsun dızel arac gerek yorumlarınız ıcın tesekkur ettım arastırıyorum astra, focus bıldık satan varsa degerlendırelim