astra GTC 1.6 SPORT 2005 2009 kasa yardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çağatay KUŞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Ben astra 2005-2009 arası GTC almayı planlıyorumda bana yardımcı olabilirmisiniz sizce bu araba nasıldır yakıt tüketimi 1.6 motorunu alıcam turbolu olur buyuk ihtimalle hani kasasını falan kaldırır onlardan şüphem yok ama önerebilirmisiniz bu arabayı bana hakkında bildiklerinizi yazarsanız mutlu olurum:bir:

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Ben astra 2005-2009 arası GTC almayı planlıyorumda bana yardımcı olabilirmisiniz sizce bu araba nasıldır yakıt tüketimi 1.6 motorunu alıcam turbolu olur buyuk ihtimalle hani kasasını falan kaldırır onlardan şüphem yok ama önerebilirmisiniz bu arabayı bana hakkında bildiklerinizi yazarsanız mutlu olurum:bir:

1.6 turbosunu tavsiye ederim.kullanımı keyiflidir. 4 yıldır kullanıyorum memnunum.yakıtı size ve kullandığınız yere bağlı. uzun yolda 6.1 ortalamayla istanbul izmir arası yol yapmışlığım vardır mesela. şehir içi 9-10-11 artık size ve kullandığınız yerdeki trafiğe bağlı.
yol tutuşu frenleri gayet iyidir.
alırken turboluysa turboya (yağ veriyormu) silindir kompresyonlarına ve elektrikli sertleşen ids+ amortisörlerine iyice baktırın derim. birde volantı oynaktır onuda kontrol ettirin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...