astra g hararet :(

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben biraz araştırdım 90 a çakılı olan yok bildiğin sıkışık trafikte hep fan açarmış ideal çalışma sıcaklığı 80-85 arası 90 diyen yok yani güvenemedim ben yokmu cidden bilen ?

Engees

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bendede astra g var benimde öyle 83-84 derecelerde hep 90 a çakılı gidemedi hiç ve benim trafikse 90 da hiç durmuyor 95 e gelince habire fan giriyor devreye termostat su kacırıyordu değiştirdim orjinal gm olanıyla ama yine aynı 83-85 derece arası çalışıyor 90 a çakılı değil bi aydınlatırsanız sevinirim neden böyle ben diğer arkadaşlarımada sordum astra g olan veya kullanmış olanlara onlarda aynısını diyor yani 90 a çakılı derecede astra g varmı bizimki niye öyle olmuyor
Garip bir şekilde bizim araba 2007 model Astra g ve dediğin gibi 90 a çakılı duruyor.Zamanında babam radyatörü ve termostatı değiştirmişti. Daha önce 90 yüksek bi değer sanıyordum.

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Garip bir şekilde bizim araba 2007 model Astra g ve dediğin gibi 90 a çakılı duruyor.Zamanında babam radyatörü ve termostatı değiştirmişti. Daha önce 90 yüksek bi değer sanıyordum.
90 a sabit olan bilmiyorum ben görmedim habire ortanın çok az hafif altında duruyor ama trafik sıkışık olunca 92-93 de fan açıyor aynı yere giriyor bu normalmiş bu motorlar öyleymiş öğrendim :)