Astra F (94) teybini değiştirmek?

husein

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, sonunda aracın orjinalliğini bozarak orta halli bi cd/mp3 çalar almaya verdim, fakat bilgim yok, acaba eskisinin sökülmesi zor bir iş mi, çerçeve gerekiyo mu, İstanbul avrupa tarafında en iyi kim yapar bu işi? Bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
her teyipçi söker orjinal yetbi; çerçeveye falan da gerek yok; 1.5 alyan anahtarla 4 alyan vida sökülecek; sonra u şekilli teyp anahtarıyla teyp şıkarılacak ; sonra kızak sökülecek; soket kızaktan ayrılacak ve yeni teyp bağlanacak; yalnız tavsiyem orjinal soketi kesmaeyin; karşılığından alıp yeni teybi öyle bağlayın ben bu hatayı yaptım ve pişman oldum; motorlu anten kablosunun birini kesince tarih ekranı da sabit kalıyor ; eğer soketi kesmezseniz eski teybi takınca orjinal teyp ekranı çalışır...

husein

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Verdiğin bilgiler için teşekkürler, bu arada senin teyp grundig sc 303 müydü?

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
yok arabayı aldığımda üzerinde orjibal teybi vardı balupunkt; onu söküp daweoo cd çalar taktım; ama espsi yok ; dolayısıyla onu da söküp pıoneer kasetçalar takıp kaset adaptörü ile mp3 çalar bağlayarak kullanacam bir süre güzel bir mp3 lü cd çalar alana kadar...

husein

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimkinde grundig var resimde görüldüğü gibi. Kaset adaptörüyle sadece sağ taraftan ses geliyo, önce bi sökeyim, eğer aux girişi yaptıramazsam alacam ucuz bişey.

16042008kt2.jpg