Astra F 1.4 C20Let Motoru

astra-turbo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,
benim bi astra 1.4 ve astra gsi 8V var ve 1,4
icine c20let takmak istiyorum.
bildigime göre gsi nin bir kac parcalarini almam ve 1.4 takip turbo firenleri ve balatalari takmam yetiyormus daha fazla bilgisi olan varmi?

niye direk astra gsi ye takmyiorsunuz derseniz 1.4 dün anilari var.

Simdíden sagolun varoglun.

BIsey Bilen YOkmuuu?????

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Almanyadaymıs peki bize niye soruyor...Proflar orda...

astra-turbo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Var tabii

almanyada mükemel anliyorlar ama tabiki ben sizlerlede paylasmak istiyorum herseyin bir püf noktasi var ne kadar daha fazla bilgi toplarsam daha iyi.motoru kendim takacagim bu arabanin cogu seyini kendim yapmak istiyorum. C20LET gercektende bana kalirsa cok mükemmel bir motor burda eds-motorsport.de diye bi firma var onlar bu motordan 450beygir cikariyolar ama yeni bir yer buldum vmax.de onlar tabi para durumu iyi olana C20LET i 750 beygire kadar cikariorlar tabiki bu ne kadar gerekli bilmiyorum ama bi yerden para vurursa kesin yaptiririm. Benim alcagim Motor Her parcasyila beraber olacak eloktronigi dagil beyini felanda. bazi sorularim var mesela (kusura bakmayin Türkcem size layik degil her kelimenin tükce anlamini bilmuiyorum) nasil desem benim teker yeri 4 delik 5 delikmi yapsam calibradan alip yoksa 4 delikte kalsami. böyle ince sorular cogu seyi ögrendim bu motor hakinda birtek madii durumum su an yeterli degil ama allah izin verirse bir kac aya kalmaz almayi düsünüyorum oralarda bu motorun degeri kac burda en az 1500€ dan basliyor ve bazilari diyor 5 vides daha iyi daha iyi cekiyormus Gsi 16V linki. ama benim düsüncem 6Vides daha iyi hem herkezde olan birsey degil hem Otobanda daha tasaruflu olur. simdiden sagolun