Araçlarımızda bulunmayan park asistanı (Video)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araçlarımızda bulunmayan park asistanı (Video)

GNSpower link' Alıntı:
Ee.. Öö.. Aa.. E adamlar yapmış şimdi, takdir etmeyeni Allah taş eder. Böyle bir hareketin karizması da 10 üzerinden 20 numara olur. Bas anahtara araba çıksın park yerinden "Gel bin abi" desin. Milletin aklını alır be bu araba. :)

Zaten Vw, Mercedes ve Bmw neredeyse 15 yıldır tamamen kendi kendine gidebilen araç üzerinde çalışıyorlar ve bildiğim kadarıyla bunu yapabilen Golf ler de mevcut ancak hala geliştirildiğinden satışı yok; videodaki Passat daha hiçbirşey yani :)

Bazı premium markalar sürücüsünün vücut ısısı, tansiyonu, göz kapağı hareketleri ve nefesindeki alkol kokusuna göre uyarı verebiliyor, bu durumda sürüşü tamamen devralabilen Mercedes de üretilmiş durumda ama onun da henüz satışı yok.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

trafıkte bunun gıbı parkedersen adamı doverler yada soverler

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
Tolga abi bugün buluşmada Mert lerede anlattım sen orayı takip edip park edene kadar İstanbul trafiğinde arkadan levyeyi azına sokarlar :D

En iyi ihtimalle

:D :D :D

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kuzenin VW Tiguan ında var bu özellik. İnanın beş para etmez arkadaşlar. Çünkü yasalara uygun park ediyor. Yane park işlemi bittiğinde kaldırım ile araba arasında yaklaşık bi 30cm kalıyor. İstanbulda sen kaldırımdan bu kadar açık park et, arabanın sol tarafı götürürler. En iyi ihtimalle sırf gıcıklık olsun diye çizerler. Sadece oyuncak olsun diye konumuş.

Bir arkadaşın yazdığı gibi 10-20 kez park ettikten sonra aklı başında bir insan zaten alışıyor.

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Çünkü yasalara uygun park ediyor. Yane park işlemi bittiğinde kaldırım ile araba arasında yaklaşık bi 30cm kalıyor.

Böyle bir yasa mı varmış? İlk kez duyuyorum, çok ilginç bir kuralmış.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

xylent link' Alıntı:
Böyle bir yasa mı varmış? İlk kez duyuyorum, çok ilginç bir kuralmış.
TR de varmı bilmiyorum ama bazı ülkelerde var. Aslında kaldırıma sıfır park etmek yasak. Belli bi mesafe bırakman lazım.