Aracımda motorda şak şak ses geliyor

Tellal0102

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra 1.4 twinport classic 2008 model aracımda buji değiştirirken buji parçası motora düştü usta maşa basarak parça çıktı dedi ama daha sonra motordan ses şak şak ses geldi.. Uzun yolda eve döndüm bu olay Adıyamanda oldu. Adanada farkettim. Burda ustalar bişey olmaz çıkmıştır dediler arabayı 2000 km kullandım ses gitmedi. Motor üst kapak açıldı siboplar değişti ama ses devam ediyor. Usta pistınlarda sıkıntı yok diyor. Emme manifoldu bu sesi yapar mı ayrıca araba ısınınca ses kesiliyor güçte sıkıntı çok yok. Araba rölantide ilk soğukken ses yapıyor silkeliyor sonra ısındıkça düzeliyor. Problem nedir videosunu attım tşk ederim şimdiden

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaslar yorumlayacaklardir. Uzun yolda Allah kimseyi iş bilmez ustalara mecbur birakmasin.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam sabahtan beri kafa yoruyorum bu nedir diye ancak çıkamadım işin içinden. Sizden ricam videoyu tekrar gönderirmisiniz çünkü biz videoyu göremiyoruz. Birde LPG enjektörleri bazen çok ses yapabiliyorlar onlar olmasın ? (başıma geldiği için biliyorum resmen traktör gibi çalışıyordu)