Aracı çalıştırınca içeri gelen benzin kokusu hk.

Atacal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün aracı çalıştırınca içeri mis gibi benzin kokusu geldi. İlk başta önemsemedim. Aynı gün işten eve gelmek için tekrar çalıştırdığım yine aynı benzin kokusu gelince kaputu açıp baktım. Ekte resimlerini göreceğiniz yerde pırıl pırıl bir parça gördüm. Ne olduğunu bilmiyorum ama ordan araç çalışırken azar azar benzin akıyor. Aracı alevlendirmeyeyim diye kullnçanmıyorum. Oradaki parçanın ne olduğunu bilen ve aracı o halde 20 km servise götürene kadar kullanmam sorun yaratırmı?

Atacal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
IMG_20200208_150504.jpg
IMG_20200208_144216.jpg

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
orası enjektorlerin bağlandığı ve bu sibobun oralarda bir de benzin borusu olur o sibobun içerisinde benzin vardır eğer hava kalırsa sistemde sökülünce oradan hava alınır ve onun bir kapağı vardır üzerinde aslında kapakta benzini tutar sanırım sizin sibob gevşemiş olabilir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
bu şekilde kullanılması hiç iyi değiş lpg var ise rölantide kaputu acın tüpe geçsin tüpe geçince yolunuza devam edin benzin bir anda parlarsa öyle kolay sönmez

Atacal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onun kapağı nasıl çıkmış anlamadım. araç sadece benzinli. artık kaskodan çekici ile servise çektirip baktırıcam. teşekkürler.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
onun kapağı nasıl çıkmış anlamadım. araç sadece benzinli. artık kaskodan çekici ile servise çektirip baktırıcam. teşekkürler.
olacağı varmış yine şükür farketmişsiniz gerekirse içersinin sibobu değişir ve düzelir